Portal_background_image

استاندار : ايجاد مجتمع اداري در ميلاجرد ضروري است

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار مردمی در مسجد جامع محمد رسول الله (ص) میلاجرد، گفت: استقرار مجتمع اداری از جمله نیازهای میلاجرد برای افزایش خدمت رسانی بیشتر است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: ایجاد مجتمع اداری در این شهرستان با رویکرد تسهیل در ارایه خدمت رسانی بیشتر به مردم این منطقه تا چند ماه آینده تعیین ‌تکلیف می شود.

وی اضافه کرد: این شهرستان با وجود همسایگی با استان همدان از راه‌اهای غیراستانداردی برخوردار بوده و امید است با توجه به کمبود اعتبارات استانی و ملی سال آینده اعتبار قابل قبولی برای توسعه راه‌های این منطقه اختصاص یابد.

استاندار مرکزی در بخش دیگری از سخنان خود پیروزی انقلاب اسلامی را ثمره اتحاد و همدلی مردم و پیروی از ولایت فقیه دانست و گفت: انقلاب اسلامی پس از پیروزی توانست با تلاش و کوشش عقب افتادگی‌ های کشور را جبران و زمینه رشد و پیشرفت کشور را در زمینه‌های مختلف از جمله علمی و فناوری فراهم کند.

آقازاده افزود: انقلاب اسلامی ‌متعلق به مردم ایران و تمام آزادی خواهانی است که مبارزه با ظلم و ستم را در دستور کار خود قرار داده اند. 

استاندار مرکزی ‌گفت: انقلاب اسلامی در طول 4 دهه گذشته با اهدای ده ها هزار شهدا و جانبازان دستاوردهای بسیاری را به دست آورده که حفظ و حراست از این دستاوردها از مهمترین وظایف مردم و مسئولان کشور است.

وی ادامه داد: مردم و مسئولان باید جدا از اختلافات سیاسی، برای جبران کمبودها و کاستی‌های کشور و نظام مقدس جمهوری اسلامی تلاش کنند.

آقازاده ادامه داد: مردم انقلابی و غیرتمند ایران اسلامی همانند گذشته با هوشیاری و تحت رهنمودهای مقام معظم رهبری توطئه های دشمنان را نقش بر آب می کنند.

استاندار مرکزی تصریح کرد: مسئولان استانی باید برای رفع مشکلات مردم به خصوص تنگناهای شهرهای کمتر توسعه یافته تلاش کنند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها