Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي استانداري : ايجاد عدالت اجتماعي و كاهش فقر برنامه محوري دولت است

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری در جریان دیدار و سرکشی از چند خانواده نیازمند در قالب طرح مفتاح الجنه که با حضور جمعی از روابط عمومی های استان و به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر انجام شد، گفت: ایجاد عدالت اجتماعی، کاهش فقر در جامعه و افزایش کیفیت زندگی مردم از برنامه های محوری دولت تدبیر و امید است.

مصطفی عرب دبیر شورای هماهنگی روابط عمومی های استان اظهار کرد: در این راستا استاندار مرکزی از ابتدای سالجاری دیدار و سرکشی از خانواده های نیازمند را تکلیف جدی مدیران استان قرار داده است.

وی افزود:سرپرستی از ایتام نیز از تاکیدات استاندار مرکزی است که در این زمینه نیز مدیران استان سرپرستی بیش از 600 کودک یتیم را عهده دار شدند.

مدیر کل روابط عمومی استانداری ابراز کرد: بر این اساس خانواده بزرگ روابط عمومی استان نیز حسب وظیفه و مسئولیت اجتماعی خود با هماهنگی کمیته امداد امام خمینی (ره) استان سرکشی از خانواده های نیازمند را در دستور کار خود قرار داده است.

مصطفی عرب خاطر نشان کرد: طبق برنامه منظم و زمانبندی شده تاپایان سال با بخش مهمی از این خانواده ها و کودکان بی سرپرست دیدار و سرکشی خواهیم  داشت و این عزیزان  را مورد حمایت قرار خواهیم داد.

گفتنی است در این دیدار مدیرکل روابط عمومی استانداری، مدیران روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی ،شرکت ماشین سازی و فروشگاه هایپرما حضور داشتند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها