Portal_background_image

معاون سياسي استاندار: ايجاد امنيت مولفه زيربنايي براي سرمايه گذاري و توسعه اقتصادي است

حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در نشست شورای اداری و آیین تکریم و معارفه فرماندار شهرستان محلات، گفت: ایجاد امنیت مولفه زیربنایی برای سرمایه گذاری بخش خصوصی و توسعه اقتصادی هر منطقه است.

حقیقی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اظهار کرد: امنیت برای افزایش سرمایه گذاری ازضرورت های تولید و ایجاد اشتغال پایدار است و باید امنیت فعالیت اقتصادی برای سرمایه گذاران فراهم شود.

وی ابراز کرد: اکنون باید بیش از گذشته زمینه سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان محلات با وجود پتانسیل های متعدد در ذخایر غنی معادن و گل و گیاه ایجاد شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار ادامه داد: یکی از محرک های اصلی پیشرفت و توسعه اقتصادی، افزایش سرمایه گذاری است و در محلات بسترهای لازم برای افزایش سرمایه گذاری فراهم است.

وی اضافه کرد: اکثر صنایع کوچک و متوسط توسط بخش خصوصی اداره می شوند، و شناخت توانمندی های اقتصادی و جهت دهی فعالیت های مولد و اشتغال زا از اهمیت خاصی برخوردار است.

حقیقی بیکاری و فقر را مهمترین مشکل جامعه دانست و ادامه داد: شمار بیکاران دارای مدرک دانشگاهی در جامعه زیاد است که این افراد علاوه بر سرمایه انسانی، سرمایه فرهنگی جامعه هستند و نیاز است برای آنان کارسازی شود.

وی ادامه داد: فرصت های سرمایه گذاری در حوزه سنگ تزئینی و گل و گیاه در محلات وجود دارد که می تواند نیروی های مولد را جذب کند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار اظهارکرد: با توسعه سرمایه گذاری، افزایش تولید و صادرات محصولات غیر نفتی نه فقط برای نیروهای بومی بلکه از استان های همجوار نیز فرصت اشتغالزایی ایجاد شود.

حقیقی گفت: در صنعت گل و گیاه زینتی نیز با توسعه گلخانه ها، افزایش تولید و بازاریابی جذب نیروی کار و کارگر ساده افزایش می یابد.

وی با تاکید بر اینکه فرماندار و همه مسئولان اجرایی در سایه همدلی و انسجام بستر برای سرمایه گذاری و ترغیب سرمایه گذاران داخلی و خارجی را در سرمایه گذاری در این شهر فراهم کنند، افزود: از همه توان و تلاش برای تحقق شعار سال باید بهره گرفت.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار در بخش دیگری از سخنانش بر شهروندمداری و تکریم ارباب رجوع تاکید کرد و ادامه داد: طرح تکریم ارباب رجوع به عنوان یکی از گام‌های مهم صیانت از حقوق شهروندان است و دستگاه های اجرایی نسبت به تکریم، پاسخگویی به مطالبات و رضایت مندی مردم بیشتر تلاش کنند. 

وی افزود: برخورد مناسب، تکریم ارباب رجوع و تلاش برای رفاه حال شهروندان از ویژگی‌های مدیران در نظام اسلامی است.

حقیقی گفت: مدیران اجرایی با همه توان و بهره‌ مندی صحیح و مناسب از پتانسیل ‌های موجود باید برای افزایش خدمت ‌رسانی به مردم تلاش کرد.

گفتنی است در این آیین علی زینی وند فرماندار سابق محلات تکریم و محمد کردی با حفظ سمت فرمانداری دلیجان به عنوان سرپرست فرمانداری محلات معارفه شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها