Portal_background_image

استاندار مركزي تاكيد كرد: ايجاد اشتغال پايدار در سايه حمايت از توليد اولويت برنامه هاي اقتصادي استان است

آقازاده استاندار مرکزی در برنامه ملاقات عمومی که در محل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی برگزار شد، گفت: ایجاد اشتغال پایدار در سایه حمایت همه جانبه از تولید داخلی سرفصل برنامه اقتصادی این استان در سال جاری است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد حفظ اشتغال موجود و زمینه سازی شغلی جدید با ابزارهای کارشناسی، سیاستی است که با جدیت دنبال می شود و این مهم تنها با حل مشکلات صنایع به صورت منطقی و هدفمند به بار می نشیند.

وی ادامه داد: علت بخش عمده ای از مراجعه ها به استانداری و یا دیگر دستگاه های دولتی استان بیکاری و مشکلات اقتصادی ر است که گره گشایی از این معضل نیازمند وحدت رویه بین مسئولان و حمایت همه جانبه در تولید است. 

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در استان مرکزی بیان کرد: طرح پرداخت تسهیلات رونق تولید تصمیم ارزشمند دولت تدبیر و امید در راستای احیای صنایع تعطیل و نیمه فعال بود که در سال جاری این سیاست با دامنه گسترده تر دنبال می شود. 

وی بیان کرد: باید با برنامه ریزی جامع، صحیح و هدفمند و با اتکا به دانش، تخصص و توان داخلی، کاهش واردات و افزایش صادرات، بستر لازم را برای ایجاد اشتغال پایدار در استان فراهم کرد. 

آقازاده اضافه کرد: ملاقات های مردمی با مردم نماد مردم سالاری دینی است که به واسطه آن فاصله بین دولت و مردم کاهش می‌یابد.

وی افزود: شنیدن مشکلات و درد دل های مردم از طریق ملاقات عمومی تکلیف مدیران است و مسئولان استان باید این مهم را جدی گرفته و از هیچ تلاشی برای حل مشکلات مردم دریغ نکنند.

استاندار مرکزی گفت: مدیران دستگاه های اجرایی چه در مرکز استان و چه در شهرستان ها باید حضور بیشتری در بین مردم داشته باشند و شرایط را به گونه ای فراهم کنند که هر فردی به آسانی بتوانند با آنان ارتباط بگیرد.

گفتنی است در این نشست به 12 درخواست شهروندان که بیشتر در حوزه اشتغال و تولید بود رسیدگی شد. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها