Portal_background_image

با حضور استاندار اولين مركز تخصصي چشم پزشكي اراك به بهره برداري رسيد

زمانی قمی استاندار مرکزی در آئین افتتاح مرکز تخصصی چشم پزشکی دیدار ، گفت: حفظ و صیانت از دستاورد برجام و به کار بردن آن در جهت سربلندی جمهوری اسلامی ایران مهم ترین خواسته ملت از دولت است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: پس از برجام در دولت تدبیر و امید در همه امور به خصوص حوزه سلامت و درمان گشایش های مناسبی صورت گرفته است و امروز با افتتاح این مرکز شاهد این رویداد هستیم که دیگر بیماران به دلیل کمبود تجهیزات و امکانات پزشکی مجبور به ترک شهر خود برای درمان نیستند..

زمانی قمی افزود: نجات یافتن ایران از جنگ و نزاع و حل شدن پیچیده ترین پرونده سیاسی جهان از مهم ترین دستاوردهای برجام است. 
وی با اشاره به این امر که جاری شدن کامل آثار برجام در امور کشور نیازمند زمان است، خاطرنشان کرد: حفظ و صیانت از این دستاورد و به کار بردن آن در جهت سربلندی جمهوری اسلامی ایران مهم ترین خواسته ملت از دولت  است. 

استاندار مرکزی با تبریک اعیاد شعبانیه گفت: همانگونه که در بخشهای مختلف خلقت آغاز و تکامل داریم ، منزل نهائی تربیت بشر و همه زیبائی ها و نیکوئی های مورد توافق فظرت انسانها ظهور حضرت مهدی (عج) است و اگر ادعا کنیم بعد از بعثت رسول اکرم (ص) و عید سعید غدیر امروز مهمترین حادثه نیمه شعبان است امیدوارم حادثه نهایی بزرگداشت و جشن ظهور باشد.     
گفتنی است مرکز چش پزشکی دیدار  دارای امکانات تشخیص و پاراکلینیکی شامل سونوگرافی، اسکن، دستگاه های تصویر برداری قرنیه و شبکیه، آنژیوگرافی، پریمتری، واحد لیزر و دستگاه های اندازه گیری قدرت لنز داخل چشمی است و از امکان ارزیابی اصلاح چشم در حین عمل آستیگماتیسم برخوردار است. بخش بستری مرکز دارای ۱۰ تخت فعال مصوب است که تجهیزات کامل را برای بیماران فراهم کرده است. این مرکز خصوصی در ۷۰۰ متر مربع با اعتباری بالغ بر ۱۴۰ میلیارد ریال به احداث و تجهیز شده است .
گفتنی است در این مراسم  منتخبین مردم شهرستانهای اراک، کمیجان و خنداب در مجلس ورای اسلامی  نیز حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها