Portal_background_image

انقلاب اسلامي نقش مهمي در معرفي و گسترش نهضت كربلا در جهان دارد

استاندار مركزي گفت: بيداري اسلامي برگرفته از نهضت خونين عاشورا است و انقلاب اسلامي نقش كليدي و بسزايي در معرفي و گسترش نهضت كربلا در جهان دارد.

'علی اكبر شعبانی فرد' روز پنج شنبه در مراسم معارفه فرماندار شهرستان خنداب افزود: انقلاب اسلامی به رهبری امام راحل از محرم 1342 آغاز شد و با فداكاری و شجاعت ملت كه از نهضت كربلا سرچشمه می گرفت توانست به عمر طاغوت در ایران پایان دهد.
وی ادامه داد: امام راحل با حركت در مسیر فرهنگ حسینی موجب بیداری اسلامی در كشورهای مختلف جهان شد كه امروز شاهد به بار نشستن زحمات بنیانگذار جمهوری اسلامی و هدایت های الهی رهبر معظم انقلاب اسلامی هستیم.
استاندار استان مركزی بیان كرد: امروز دنیای استكبار از بیداری اسلامی به وحشت افتاده و برای مهار و براندازی آن به خصوص انقلاب اسلامی همه توان خود را به كار گرفته است كه راه به جایی نخواهد برد.
شعبانی فرد اظهار كرد: در واقع امام راحل با پیروزی انقلاب اسلامی جنگ نرم را علیه استكبار جهانی و شیطان بزرگ آغاز كرد كه امروز شاهد زوال و فروپاشی نظام سلطه و سرمایه داری در جهان هستیم.
وی اضافه كرد: جنبش تسخیر وال استریت نیز اعتراض عمومی مردم آمریكا به نظام سرمایه داری است كه دولتمردان آن كشور در خاموش كردن این جنبش ناتوان هستند.
استاندار استان مركزی خاطر نشان كرد: پیروزی حزب الله لبنان و مقاومت مردم غزه در مقابل ارتش رژیم غاصب اسرائیل بر اساس الگو گیری از قیام خونین نهضت عاشورا است كه باید این مهم به فرهنگ عمومی در جهان تبدیل شده و عملیاتی شود.
شعبانی فرد بیان كرد: مسوولان و مردم باید قدردان انقلاب اسلامی و نعمت ولایت فقیه باشند و برای صیانت از این گوهرهای گرانقدر بیشتر تلاش كنند.
وی مسوولیت را در حكومت اسلامی توفیق الهی و حركت در مسیر خداباوری و رسیدن به كمال معرفی كرد و ادامه داد: امام علی (ع) به خوبی وظایف دولتمردان و مسوولان را در حكومت اسلامی تبیین كرده است.
استاندار استان مركزی اضافه كرد: در حكومت علوی و نبوی باید مسوولان ارتباط و تعامل خود را با مردم افزایش داده و برای رسیدگی به محرومان و كاهش مشكلات تنگدستان بیشتر تلاش كنند.
شعبانی فرد تصریح كرد: امام راحل مردم را ولی نعمت خود دانسته بنایراین باید مسوولان برای رضایت خدا و مردم باید شبانه روز تلاش كرده و این مسوولیت ها را فرصتی برای رسیدن به سعادت بدانند.
وی بیان كرد: با توجه به زوال نظام سرمایه داری در جهان، مسوولان برای معرفی مدل حكومت اسلامی به دنیا تلاش كرده زیرا كشورهای خواهان عدالت، آزادی و بیداری اسلامی نیازمند آگاهی كامل از مدل حكومت اسلامی هستند.
استاندار استان مركزی یادآور شد: مدیران نقش مهمی در تربیت روحی و روانی كاركنان و مردم دارند بنابراین باید با مهربانی، محبت و روی گشاده با آنان رفتار كنند.
شعبانی فرد تاكید كرد: مدیران عامل حفظ و تقویت وحدت در جامعه هستند بنابراین مسوولان باید اسرار مردم را حفظ كرده تا امیدواری به آینده و رضایتمندی ملت افزایش یابد.
وی تاكید كرد: با همدلی و همكاری مردم و مسوولان، حضور آگاهانه نیروهای انتظامی، سپاه پاسداران، اطلاعات و بصیرت مردم استان مركزی رتبه اول امنیت كشور را دارد.
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها