Portal_background_image

استاندار: انقلاب اسلامي الگوي يك زن توانمند را به جامعه معرفي كرد

آقازاده استاندار مرکزی در آیین گرامیداشت روز دختر که در محل استانداری برگزار شد ، گفت: انقلاب اسلامی الگوی یک زن توانمند و موثر را به جامعه معرفی کرد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: زنان و دختران جامعه ایران اسلامی امروز وظیفه دارند با تلاش و موفقیت های خود و حضور در عرصه های مختلف در  تقویت و معرفی این الگوی توانمند به دیگر جوامع نقش آفرینی کنند.

استاندار مرکزی گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی بانوان در عرصه های مختلف سیاسی، اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی حضور چشمگیرتری داشته اند که این امر نشان دهنده و معرف جایگاه و توانمندی زنان ایران اسلامی است.

وی افزود: انقلاب اسلامی ایران ، انقلاب جوانی است ولی در بسیاری از مسائل پختگی را تجربه کرده است که از جمله آن قدرشناسی  از جایگاه زنان و دختران در جامعه  است.

استاندار مرکزی بیان کرد: دختران کشورمان عرصه هاي مهم علمي ، فن آوري و ورزشي را يكي پس از ديگري فتح كرده و با تلاش روز افزون خود چهره اي متفاوت از دختران را به ديگر جوامع بشري به نمايش گذاشته اند  .

آقازاده تصریح کرد:  زنان  ایران اسلامی علاوه بر نقش مهم خود در تربیت فرزندان  توانسته اند در امور اجرائی  نیز موفق عمل نمایند و در جامعه اثر گذارباشند .

استاندار مرکزی خاطر نشان کرد: اعتماد به جوانان راه نجات و موفقیت کشور است و عادلانه می باشد که این اعتماد به صورت برابر بین زنان و مردان صورت پذیرد و زمینه ای فراهم شود تا از ظرفیت زنان و مردان به صورت برابر استفاده نمائیم.

گفتنی است در این نشست مدیر کل امور بانوان و خانواده و مدیر کل امور اداری و مالی استانداری نیز  سخنانی را بیان کردند و در پایان با اهدای هدایایی از دختران همکاران استانداری و واحدهای تابعه حاضر در این جلسه تقدیر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها