Portal_background_image

استاندار مركزي: انسجام ملي در راهپيمايي روز قدس متجلي شد

آقازاده استاندار مرکزی در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس ، گفت: وحدت و انسجام ملت ایران در پشتیبانی از ارزش های والای نظام اسلامی در راهپیمایی روز جهانی قدس متجلی شد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: حضور معنادار ملت ایران و مردم مومن و روزه دار استان مرکزی در راهپیمایی روز قدس علاوه بر حمایت از ملت مظلوم فلسطین، صیانت از از ارزش ها و آرمان های والای انقلاب اسلامی است که این مهم پشت دشمنان را به لرزه درمی آورد.

وی ادامه داد: استکبار جهانی و متحدانش در روزهای اخیر تهدیدها و مشکلات بسیاری را در منطقه خاورمیانه علیه نظام جمهوری اسلامی ایران ایجاد کرده اند و حضور پر شور مردم در راهپیمایی روز قدس پیام دندان شکنی به بدخواهان نظام است.

استاندار مرکزی، خنثی سازی توطئه های دشمنان علیه ملت ایران را مهمترین پیام راهپیمایی روز قدس عنوان کرد و اظهار داشت: رئیس جمهوری آمریکا و متحدانش در سراسر جهان باید بدانند که ملت ایران تا آخرین قطره خون خود از نظام اسلامی حراست می کند و هیچ توطئه و تهدیدی نمی تواند در عزم و اراده ملت تاثیر بگذارد.

وی بیان کرد: آزادسازی قدس شریف پیام دیگر برگزاری راهپیمایی روز قدس است که به فضل الهی این مهم به زودی محقق می شود.

گفتنی است راهپیمایی روز قدس در شهر اراک از ساعت 11 صبح روز جمعه از میدان شهدا آغاز شد و شرکت کنندگان در این راهپیمایی پس از پیمودن مسیر پل خیبر، خیابان محسنی، خیابان شیخ فضل الله نوری تا مصلای بیت‌المقدس این شهر تجمع کردند.

برپایی نمایشگاه های عکس و کاریکاتور و ایستگاه نقاشی در مسیر راهپیمایی، برگزاری مسابقات فرهنگی هنری، چاپ و توزیع اقلام فرهنگی و برگزاری مسابقات فرهنگی ورزشی با محوریت مقاومت مردم فلسطین و قدس شریف از جمله برنامه های جانبی در مسیر راهپیمایی روز قدس در نقاط مختلف استان بود.

در پایان راهپیمایی وحدت بخش روز قدس در کلانشهر اراک قطعنامه ای در 9 بند قرائت شد که شرکت کنندگان با فریاد الله اکبر مهر تائید بر آن گذاشتند.

محکومیت انتقال سفارت آمریکا به قدس، لزوم تقویت وحدت کشورهای اسلامی در قبال کشتار وحشیانه اسرائیل در نوار غزه، تاکید بر پایان محاصره فلسطینیان و محکومیت سکوت مجامع بین المللی و برخی کشورهای منطقه در برابر جنایات اسرائیل از بندهای این قطعنامه بود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها