Portal_background_image

با حضور استاندار اندرزگاه 300 نفري زندان مركزي اراك افتتاح شد

با حضور آقازاده استاندار مرکزی و جهانگیر رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور اندرزگاه 300 نفری زندان مرکزی اراک ، ساختمان چند منظوره یگان حفاظت و ساختمان اداری بنیاد تعاون استان افتتاح شد.

آقازاده استاندار مرکزی، جهانگیر رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور ، رئیس کل دادگستری استان ، مدیر کل زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی و جمعی از مسوولان استان از بخش های مختلف زندان  نیز بازدید و با جمعی از زندانیان  گفتگو  کردند..

رئیس سازمان زندانها و اقدامات تامینی و تربیتی کشور در آئین افتتاح اندرزگاه 300 نفری زندان مرکزی اراک، اظهار کرد:  مهمترین عملکرد زندان ها تامین و توسعه سلامت اجتماعی و امنیت پایدار در جامعه است

وی گفت: ساخت و توسعه زندان ها هرگز یک ارزش نیست اما با توجه به آسیب های اجتماعی در جوامع در راستای تامین امنیت جامعه و ارتقاء استانداردهای موجود این اقدام صورت می گیرد.

 جهانگیز تصریح کرد: خوشبختانه با تلاش های مقامات قضایی در این استان شاهد کاهش ۱.۵ درصدی ورودی زندان ها نسبت به سال گذشته هستیم.

وی با اشاره به فعالیت های اصلاحی و تربیتی در زندان ها ،گفت: در حال حاضر ۱۳۰ مهارت فنی و حرفه ای و صنایع دستی در زندان ها آموزش داده می شود که باید زمینه اشتغال آنان در جامعه فراهم شود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها