Portal_background_image

استاندار مركزي: انتخابات نماد مردم‌سالاري ديني است

استاندار مرکزی در جریان بازدید از شعبه رای‌گیری مستقر در بیت نماینده ولی فقیه در استان گفت: انتخابات نماد مردم سالاری دینی در کشور ایران محسوب می‌شود و شرکت در این آزمون مهم سیاسی از تاکیدات امام راحل، مقام معظم رهبری و قانون اساسی است.

سید علی آقازاده افزود: انتخابات در طول عمر ۴۱ ساله گذشته یکی از عوامل مهم اقتدار و صلابت نظام اسلامی بوده و مردم نیز با شرکت گسترده در این فرآیند ملی پشتیبانی خود را از نظام اسلامی به رخ جهانیان کشانده‌اند.

وی ادامه داد: حضور آحاد مردم در مناسبت‌های مختلف سیاسی و اجتماعی به خصوص در انتخابات‌های مختلف عامل اصلی وحدت و یکپارچگی ملی و ثبات نظام اسلامی بوده و مسوولان و دولتمردان نیز همواره قدردان این عشق مردم به آرمان‌های نظام اسلامی بوده‌اند.

استاندار مرکزی بیان کرد: امروز نیز از آحاد مردم ولایتمدار و مومن استان مرکزی انتظار می‌رود با حضور پرشور و گسترده خود در انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی یک‌بار دیگر برگ زرینی بر تاریخ بابرکت انقلاب اسلامی بیفزایند و ضمن سهیم شدن در سرنوشت و آینده نظام اسلامی، گام مهمی در راستای خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان بردارند.

آقازاده اضافه کرد: استمرار، ثبات و اقتدار نظام اسلامی وابسته به حضور پرشور آحاد مردم در انتخابات است و بدون شک این امت شهیدپرور وانقلابی که در طول ۴۱ سال گذشته با تمام وجود از آرمان‌ها و ارزش‌های نظام اسلامی صیانت کرده‌اند، امروز نیز با حضور در انتخابات عشق و اردات خود را به نظام اسلامی، مقام معظم رهبری و قانون اساسی به منصه ظهور می‌گذارند.

وی اظهار داشت: تشکیل مجلس قدرتمند، قکور و مقتدر مهمترین عامل توسعه همه جانبه کشور است و از داوطلبانی که از سوی مردم به خانه ملت راه پیدا می‌کنند نیز انتظار می‌رود تقویت معیشت مردم، ایجاد اشتغال و اقتدار و عظمت جمهوری اسلامی در مناسبات بین‌المللی و منطقه‌ای را سرلوحه امور خود قرار دهند.

استاندار مرکزی اظهار داشت: ثبت نام و اخذ رای در انتخابات امسال استان مرکزی به صورت الکترونیکی و شمارش آراء نیز به صورت دستی و سنتی برگزار می‌شود. 

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها