Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: امنيت پايدار جامعه، مرهون تلاش نيروهاي انتظامي است/ضرورت حمايت مردم از نيروي انتظامي

زمانی قمی استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت هفته نیروی انتظامی ، گفت: پشتیبانی نیروی انتظامی از سوی تمامي دستگاهها و آحاد ملت امري ضروري است.

زمانی قمی استاندار مرکزی در این پیام آورده است: هفته نیروی انتظامی فرصتی است مغتنم برای تجلیل از بزرگ مردانی جان بر کف که بی تردید کار و تلاش خستگی ناپذیر و ایثار بی وقفه آنان زمیـنه ساز استقرار سلامت اجتماعی و امنیت جامعه اسلامی است.

وی بیان کرده است: نقش نیروی انتظامی در پاسداری از دستاوردهای انقلاب اسلامی، در کنار دیگر نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران بر کسی پوشیده نیست و پلیس و نیروی انتظامی با حمایت و پشتیبانی بی دریغ مردم شریف و هوشیار جامعه، مظهر اقتدار کشور هستند و امروز جمهوری اسلامی ایران با وجود همه توطئه‌ها و کارشکنی‌هایی که علیه آن انجام می شود، یکی از امن‌ترین کشورهای منطقه و حتی جهان محسوب می‌شود چرا که نیروهای توانمندی مانند نیروی انتظامی تأمین امنیت آن را بر عهده ‌دارند.

زمانی قمی ادامه داده است:اقتدار، عزت، خدمت به مردم، درستکاری و امانت داری، دفاع از ارزش های اسلامی، انجام کار مؤمنانه و مخلصانه و دقت در انجام وظیفه از ویژگی های بارز نیروی انتظامی است كه همين ويژگي ها باعث تمايز نيروهاي پليس جمهوري اسلامي از ساير كشورها شده است و به فرموده مقام معظم رهبری «امروز نیروی انتظامی مظهر اقتدار ملی است».

وی تصریح کرده است: نيروي انتظامي با توجه به پيچيدگي مسائل و روابط اجتماعي و تحول در حوزه ارتباطات، باید با  دستاوردهاي خود در حوزه فناوريهاي نوين و با تغيير در ساختارها، ابزارها، رويکردها و کارکردها، به دنبال تحقق امنيت فراگير و پايدار در همه حوزه ها باشد و نیروهای خدوم و شریف انتظامی نیز باید در چارچوب قوانین و مقررات مدون، امنیت و آسایش عمومی افراد جامعه را به بالا‌ترین سطح ممکن ارتقا دهند که این امر قطعاً امنیت روانی جامعه را در پی خواهد داشت. بی تردید تقویت این نیرو، تقویت اقتدار نظام دربرخورد با قانون شكنان است كه در نهايت به کاهش انگیزه های مجرمانه منجر خواهد شد لذا  پشتیبانی نیروی انتظامی از سوی  تمامي دستگاهها و آحاد ملت امري ضروري است.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرده است: اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و جانبازان سرفراز عرصه نظم و امنیت عمومی و اجتماعی، فرا رسیدن هفته نیروی انتظامی با شعار « همه باهم برای امنیت و آرامش » را به تمام فرماندهان و کارکنان تلاشگر نیروی انتظامی استان مرکزی، تبریک عرض نموده و توفیقات روز افزون پرسنل خدوم ناجا را در راه انجام وظایف و رسالت های محوله از ایزد منان  مسئلت دارم.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها