Portal_background_image

استاندار مركزي: امنيت پايدار ايران اسلامي مرهون قدرت دفاعي و بازدارندگي كشور است

آقازاده استاندار مرکزی در دیدار با مدیر کل و مجموعه کارکنان وزارت دفاع و کارکنان تامین اجتماعی نیروهای مسلح استان به مناسبت 31 مرداد ماه روز گرامیداشت صنعت دفاعی کشور، گفت: امنیت پایدار ایران اسلامی مرهون قدرت دفاعی و بازدارندگی کشور است.

آقازاده استاندار مرکزی ضمن تبریک عید سعید غدیر ، اظهار کرد:  اگر همه مسلمانان به وصیت رسول اکرم (ص) تمسک می کردند امروز جهان اسلام  در شرایط بهتری بسرمی برد و مسلمانان با حداکثر منابع خدادادی که در اختیار دارند و هوش  و ذکاوت خود می توانستند رهبری جهان را بر عهده گیرند.

وی ادامه داد: امروز ایران اسلامی به برکت خون شهیدان و تمسک به مولای متقیان و بزرگداشت واقعه غدیر سعی در ابهام زدایی و برگرداندن  اسلام به مسیر واقعی خود را دارد . در  قرن 15 هجری قمری شاهد تحولات خوبی در کشور هستیم که از واقعه غدیر  شکل می گیرد.

استاندار مرکزی تصریح کرد:  تقویت بنیه دفاعی کشور و رساندن آن به شرایط ایده آل  و با ثبات و تلاش برای ارتقاء اقتدار نظامی و دفاعی کشور امری است که مودر توجه جدی قرار دارد و در این زمینه تلاش های بسیاری صورت پذیرفته است.

وی افزود: امروز بازدارندگی دفاعی ایران  مانع نفوذ دشمنان به کشور شده است و  امنیت پایدار کشور به دلیل قدرت بازدارندگی دفاعی کشور است که به برکت جوانان با استعدادی که توانسته اند ره صد ساله را یک شبه طی نمایند، حاصل شده است.

آقازاده افزود: امروز برتری ایران اسلامی را در عرصه های مختلف در خاورمیانه شاهد هستیم، قدرتهای بزرگی که تا چند وقت پیش ایران را به حساب نمی آورند امروز در تمام محاسابات سیاسی، اقتصادی و نظامی  خود  ایران را به عنوان کشوری که در زمینه های مختلف  دارای ایدئولوژی، دکترین و جایگاه است، می بینند.

استاندار مرکزی گفت: ایران جزو 5 کشور اول دنیا است که می تواند ماهواره به فضا پرتاب کند، جزو 10  کشور اول دنیا از جهت رسیدن به آخرین یافته های پزشکی و جزو 5  کشور اول دنیا در داشتن علوم هسته ای و انرژی هسته ای  که در جهت صلح آمیز استفاده می کند ، می باشد.

آقازاده ابراز کرد: از بزرگترین موفقیت های بعد از انقلاب اسلامی رسیدن به صنعت دفاعی و خودکفائی در این صنعت است که بازدارندگی و امنیت پایدار را ایجاد و ترس قوی و محکم را در دشمنان ایجاد کرده است.

 

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها