Portal_background_image

استاندار مركزي : امنيت و آرامش جامعه مرهون تلاش شبانه روزي نيروي انتظامي است

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار با فرمانده انتظامی استان که به مناسبت فرارسیدن هفته نیروی انتظامی انجام شد،گفت: بخش عمده ای از امنیت و آرامش جامعه مرهون تلاش شبانه روزی نیروی انتظامی است.

زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: نیروی انتظامی وظایف بسیار متعدد و پیچیده ای از حوزه اجتماعی و فرهگی گرفته تا حوزه کنترل راه ها و تامین امنیت مردم  را بر عهده دارد و  شاید کمترین نهادی در جمهوری اسلامی با این  تنوع مسئولیت  روبرو باشد.

رئیس شورای تامین استان تصریح کرد:  بررسی ها  نشان می دهد جانفشانی های جان برکفان ناجا در خیلی از حوزه ها تاثیر مثبت داشته است بخصوص در استان مرکزی که بخشی از مشکلات کارگری را داشتیم  که خواسته های کارگران بحق و درست است و ما هم نگران آنها هستیم ، رفتار متین نیروی انتظامی که بخصوص در سال های بعد از 94  آن را شاهد بودم با مدارا و دوستی و رفاقت همراه بوده است .

وی ادامه داد: واکنش های کارگران هم نشان می دهد که آنها نیز این حقیقت را خوب دریافته اند که نیروی انتظامی  به وظیفه اش عمل می کند و هیچ نظر خاصی ندارد و همیشه در نظر دارد با مدارا و متانت  کار را به پیش ببرد.

 استاندار مرکزی ابراز کرد: در بقیه حوزه ها هم همین گونه است و در استان مرکزی که در مسیر  شمال به جنوب و غرب به شرق قرار گرفته است  و  می تواند محل عبور مواد مخدر و مسائل دیگر باشد شاهد هستیم که نیروی انتظامی با هوشمندی وظایف خود را انجام داده است.

وی ادامه داد:  به عنوان رئیس شورای تامین وقتی رصد می کنم نعمت نیروی انتظامی در حفط امنیت وآرامش بسیار نعمت والایی است و  نیروی انتظامی در ایجاد آرامش روحی و روانی برای مردم و  جامعه و بزرگترین نعمت جمهوری اسلامی یعنی امنیت نقش فراوانی دارد.

زمانی قمی بیان کرد: بخش عمده ای از کار حفاظت از  مرزهای ما بر عهده نیروی انتظامی است  و اگر در میان شعله های آتش فتنه سلفی ها و آدم کشان در کشورهای همسایه دارای بهترین  امنیت هستیم، این امنیت تصادفی نیست و حتما انسانهای شریفی در سپاه ،بسیج ،نیروی انتظامی و ارتش دلاور  شبانه روز تلاش می کنند تا مردم در آرامش باشند و سهم نیروی انتظامی در این زمینه برجسته است.

استاندار مرکزی در پایان ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی از همه همکاران در شورای تامین استان که برای حفظ امنیت و آرامش تلاش می کنند،  مقامات قضایی استان،رئیس کل دادگستری، فرمانده نیروی انتظامی، فرمانده سپاه ، مدیر کل اطلاعات استان و همه کسانیکه دست در دست هم داده و آرامش و امنیت را برای مردم شریف استان مرکزی  به ارمغان آورده اند تشکر کرد و از درگاه خداوند متعال توفیق روز افزون را برای همه این عزیران مسئلت نمود.

سردار عزیزی فرمانده نیروی انتظامی استان نیز  اظهار کرد: تلاش شبانه روزی استاندار مرکزی و  مجموعه دولت در استان را  با حضور در شهرستانها، واحدهای تولیدی و ... در جهت پیگیری و  رفع مسائل و مشکلات استان شاهد هستیم که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی افزود: اینجانب بعنوان خدمتگزار پلیس استان  از حمایت های همه جانبه  استاندار مرکزی و درایت و هوشمندی  ایشان نسبت به تصمیم گیری و تدابیری که برای موضوعات مختلف در سطح استان اندیشیده شده و همچنین مصوبات خوبی که در شورای تامین در جهت ایجاد امنیت و آرامش بیشتر در استان تصویب شده  تشکر می نمایم.

فرمانده انتظامی استان ابراز کرد: در حوزه های کارگری هم که یکی از حوزه های استان است  و مشکلات آن  به امروز و دیروز برنمی گردد و این  مشکلات از ده سال قبل شروع شده و امروز سرباز کرده است،  واقعا نیروی انتظامی تمام سعی و تلاش خود را کرده است که نه تنها برای کارگران بلکه همه اقشار  جامعه تنش روحی و روانی  ایجاد نشود و بیشتر احساس امنیت نمایند.

وی خاطر نشان کرد: نیروی انتظامی  همواره سعی کرده است تا همانند شعار امسال " پلیس برای امنیت، امنیت برای همه " امنیت را برای همه اقشار ، گروه ها و آحاد جامه فراهم نماید.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها