Portal_background_image

استاندار: امنيت كشور مرهون مجاهدت هاي سربازان گمنام امام زمان (عج) است

زمانی قمی استاندار مرکزی در پیامی به مناسبت نیمه شعبان وهفته سربازان گمنام امام زمان (عج)، گفت: امنیت کشور مرهون مجاهدت های سربازان گمنام امام زمان (عج) است.

زمانی قمی استاندار مرکزی در این پیام آورده است: نیمه شعبان المعظم مصادف با طلوع خورشید درخشان جهان بشریت و مروارید فروزان اهل بیت عصمت و طهارت(ع) میلاد ابرمردی که انسانیت ظهور او را به انتظار نشسته و عدالت برای پای بوسی قدمش لحظه شماری می کند، کیمیای وجود امام زمان (عج)، اخلاق را زنده و ظلم و ستم را ریشه کن می سازد و با برقراری برادری و برابری و افراشتن پرچم انسانیت، دنیا را احیا می کند.

وی ادامه داده است: نامگذاری روز میلاد با سعادت منجی عالم بشریت حضرت مهدی (عج) به عنوان روز سربازان گمنام، بیانگر نقش کلیدی و راهبردی سربازان گمنام در صیانت از ارزش های اسلامی و منافع ملی در برابر هجمه بیگانگان و دشمنان اسلام و نظام است.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: برقراری امنیت و آرامش در جامعه از مولفه های اصلی دستیابی به توسعه پایدار، پیشرفت روزافزون جامعه و سرافرازی و خوداتکایی مردم عزیز این مرز و بوم به شمار می رود. این مهم که با تلاش های مستمر و شبانه روزی دستگاه های امنیتی از جمله فرزندان ملت در تشکیلات اطلاعاتی حاصل می شود، از دستاوردهای ارزنده و بی نظیر نظام اسلامی و از عنایات خاصه الهی برای کشور و مردم ایران اسلامی است.

زمانی قمی در پایان خاطر نشان کرده است :اینجانب فرارسیدن سالروز ولادت باسعادت حضرت ولی عصر (عج) و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) را خدمت مردم بزرگوار استان، سربازان گمنام آن حضرت و خانواده های آنان تبریک عرض نموده، امیدوارم با عنایات ویژه حضرت ولی‌عصر (عج) و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) همواره در برقراری نظم و امنیت پایدار در کشور موفق و موید باشند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها