Portal_background_image

استاندار در آيين افتتاح پروژه هاي عمراني دليجان: امنيت شيرين ترين هديه انقلاب اسلامي است

آقازاده استاندار مرکزی همزمان با دومین روز از دهه فجر انقلاب اسلامی در آیین افتتاح آموزشگاه بهریار دلیجان، گفت: امنیت شیرین ترین هدیه انقلاب اسلامی که به ملت ایران اعطا شده و این دستاورد حاصل ایثار و فداکاری شهدا، جانبازان و خانواده معزز شهدا است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد:  ایران با وجود طیف بالای ناامنی در کشورهای همجوار در خاورمیانه از سطح مطلوب آرامش و نظم بهره مند است و باید در حفظ امنیت کشور اقشار مختلف جامعه مشارکت بیشتری داشته باشند. 

استاندار مرکزی اظهار داشت: رسالت دانش آموزان به عنوان آینده سازان ایران اسلامی این است که تکالیف علم آموزی و مهارت های پژوهشی و دانش ورزی را به خوبی پی بگیرند. 

آقازاده گفت: محوریت توسعه متوازن بر نیروی انسانی ماهر و متعهد استوار است و مراکز آموزشی باید بکوشند خلاقیت فکری و علمی، مهارت ورزی و اخلاقمداری را در نسل آتی کشور بیش از پیش نهادینه کنند. 

وی تاکید کرد: دانش آموزان میراث دار فردای انقلاب اسلامی هستند و باید منش و بینش متعهدانه و مسئولانه در آنان تقویت شده تا به بهترین شکل آماده حراست از آرمان ها و ارزش های نظام اسلامی باشند و مسیر انقلاب را به بهترین شکل ادامه دهند. 

استاندار مرکزی افزود: دوران پیروزی انقلاب اسلامی روزهای سخت ایثار و مقابله با رژیم ظالم آن دوران بودو چهل سال پس از آن نهال انقلاب اسلامی بارور شده و ایران دوره طلایی را تجربه کرده است. 

آقازاده ادامه داد: مراکز آموزشی دلیجان با توجه به جمعیت دانش آموزی و شمار اتباع خارجی نیازمند توسعه است و باید توازن در فضای آموزشی این شهرستان ایجاد شود. 

وی اظهار داشت: مقامات استانی تمامی تلاش خود را می کنند که با همرانی کمیساریای اتباع بیگانه و از محل منابع مالی دولتی و مساعدت خیران شمار مراکز آموزشی این شهرستان را بیشتر کرده و مراکز چند شیفته را اصلاح کنند. 

گفتنی است مدرسه 12 کلاسه بهریار دلیجان در زمینی به وسعت 2 هزار و 500 متر مربع با زیر بنای 913 متر مربع ساخته شده است. 

این مرکز آموزشی با کمک 10 میلیارد ریالی خیران و منابع مالی دولتی 9 میلیارد ریال ساخته و تکمیل شده است. 
حضور در گلزار شهدای روستای دودهک، بهره برداری از طرح های آبخیزداری ، دیدار با خانواده شهدا، ملاقات مردمی و بازدید از شرکت باریج اسانس از برنامه های سفر مقامات ارشد اجرایی استان مرکزی در دومین روز از دهه فجر به شهرستان دلیجان است. 
استاندار مرکزی و هیات همراه عصر شنبه با سفر به شهرستان محلات چند طرح اقتصادی را بهره برداری می کند. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها