Portal_background_image

استاندار: امانت داري ويژگي مهم مجموعه پست است

آقازاده استاندار مرکزی در بازدید از بخش های مختلف اداره کل پست استان، گفت: امانت داری از مهمترین ویژگی های پرسنل و کارمندان خدوم مجموعه پست است.

آقازاده  استاندار مرکزی ضمن بازدید از بخش های تجزیه و مبادلات، توزیع و سایر واحدهای اداره پست و با تبریک هفته پست به کارکنان، اظهار کرد: امانت داری  از شاخصه های مهم  مجموعه پست است و این گستردگی خدمات و سپردن کارهای بیشتر به پست نشان از درستکاری و انجام صحیح خدمات این مجموعه و همچنین اعتماد جامعه به پست دارد که باید همچنان حفظ و تقویت شود.

استاندار مرکزی با تاکید بر اهمیت تکریم  ارباب رجوع در سازمان ها، از اقدامات صورت گرفته در پست در این راستا تقدیر کرد و ارائه خدمات الکترونیکی پست را  از مصادیق بارز آن عنوان نمود.

گفتنی است  آقازاده استاندار مرکزی با حضور در اداره کل پست استان از بخش های مختف این اداره کل  بازدید کرد  و با مدیریت و کارکنان این اداره کل دیدار و گفتگو نمود.

 در این بازدید مقدسی نماینده مردم شهرستان های اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، مدیر کل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و امور حقوقی و سرپرست اداره کل روابط عمومی استانداری نیز حضور داشتند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها