Portal_background_image

نماينده مردم محلات و دليجان در مجلس شوراي اسلامي: اقدامات موثري در حوزه بهداشت و درمان انجام شده است/واقعيت هاي مثبت طرح تحول قابل كتمان نيست

حجت الاسلام والمسلمین سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی در همایش تجلیل از خیرین سلامت دلیجان که با حضور وزیر بهداشت و استاندار مرکزی برگزار شد، گفت: طرح تحول سلامت و برنامه های وزیر بهداشت، موثر، مثبت و رو به جلو بوده و در حوزه بهداشت و درمان، گام های بلندی در کشور برداشته شده است.

  حجت الاسلام سلیمی نماینده مردم دلیجان و محلات در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد:  امروز در بخش بهداشت و درمان گام های جدی برداشته شده است که واقعیتی قابل لمس است و قابل کتمان نیست.

وی بیان کرد: مراجع عظام مکرر از طرح تحول سلامت تقدیر کردند، آنها افراد سیاسی نیستند و این نشانگر تلاش بی وقفه در حوزه سلامت است.

حجت الاسلام  سلیمی افزود: کارهای بزرگی در زمینه تامین تجهیزات و پزشکان متخصص و عمومی در بیمارستان های دلیجان و محلات انجام شده است که جای تقدیر و تشکر دارد.

وی ادامه داد: شهرستان دلیجان به خاطر موقعیت ویژه ای که دارد نباید در سطح بندی ها جمعیت این شهرستان ثابت در نظر گرفته شود زیرا حداقل 12 هزار اتباع افغانی در شهرستان زندگی می کنند و نیاز است که سطح بندی تغییر کند.

وی اظهار کرد: به علت فاصله زیاد دلیجان تا اراک، مردم این شهرستان ترجیح می دهند بیماران خود را به کاشان و قم که فاصله کمتری دارد ببرند و تجهیز ظرفیت های درمانی در این مناطق بسیار ضروریست. 

حجت الاسلام سلیمی تاکید کرد: در تامین نیروی انسانی اعم از کادر و پرستار باید سطح بندی در نظر گرفته شود.

گفتنی است دکتر حسن قاضی زاده هاشمی در جریان سفر 2 روزه به استان مرکزی در ابتدا به شهرستان دلیجان سفر کرد و با بهره برداری از پایگاه بهداشتی و درمانی امام حسین (ع)در همایش خیران سلامت این شهرستان شرکت کرد. 

هاشمی و هیات همراه در ادامه سفر خود در شامگاه یکشنبه به شهرستان محلات سفر می کند. حضور در شهرستان های خنداب، کمیجان و فراهان در صبح روز دوشنبه و بازدید از مراکز درمانی این شهرستان ها و همچنین بهره برداری از بیمارستان خصوصی سینا، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی وبازدید از طرح نوسازی بیمارستان ولیعصر (عج) از دیگر برنامه های پیش بینی شده سفر 2 روزه وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی به استان مرکزی است. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها