Portal_background_image

نماينده مردم تفرش، آشتيان و فراهان در مجلس شوراي اسلامي: اقدامات مجموعه دولت در استان چشم انداز روشني را براي استان ايجاد كرده است

حسینی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی در نشست شورای اداری شهرستان فراهان که با حضور استاندار مرکزی برگزار شد، گفت: اقدامات و تلاش های استاندار مرکزی و تیم مدیریتی استان چشم انداز روشنی را برای استان ایجاد کرده است.

حسینی نماینده مردم تفرش، آشتیان و فراهان در مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: استانهای صنعتی در شرایط تحریم همانند استانهای مرزی کشور در زمان جنگ تحمیلی با شرایطی سختی روبرو شدند که نیاز است برای حل مشکلات واحدهای صنعتی، توانمندی و پشتکار دوران سازندگی در استان های صنعتی به کار گرفته شود.

وی ادامه داد: استان مرکزی نیز استانی صنعتی است که در شرایط  تحریم ها با مشکلات بسیاری روبرو شد که با زحمات و مدیریت استاندار مرکزی و تلاش های تیم اقتصادی استان اقدامات چشمگیری برای جبران  این شرایط در استان انجام شده است.

حسینی ابراز کرد:  استان مرکزی در زمره استانهایی است که بیشترین جلسات ستاد اقتصاد مقاومتی را با حضور وزرا برگزار کرده است و در جهت رفع مشکلات  گام های بلندی برداشته شده است و جلسات این ستاد در روستاهای استان نیز برگزار شده است.

وی تصریح کرد: زحمات استاندار مرکزی و تمام تیم مدیریتی استان توانسته چشم انداز روشنی را در استان ایجاد نماید.

حسینی بیان کرد:در شهرستان های تفرش، آشتیان و به ویژه فراهان به لحاظ شرایط خاص در حوزه صنعت و کشاورزی نقطه مورد انتظار نسبت به سایر شهرستان های استان صورت نگرفته است که لازم است به این شهرستانها توجه ویژه ای شود.

وی اظهار کرد: بیش از 85 درصد از اعتبارات عمرانی کشور در حوزه ملی است و بهره مندی شهرستان فراهان از این اعتبارات امری ضروری است.

حسینی با تشکر از تلاش ها و اقدامات مدیران حوزه عمرانی و بودجه استان ،ابراز کرد: اعتبارات شهرستان فراهان در سالجاری نسبت به سال قبل از رشد 25 درصدی برخوردار بوده است.

نماینده مردم شهرستانهای آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در حوزه  راه ها نیز اقدامات خوبی صورت گرفته است که باعث خوشحالی و خوش بینی مردم به ویژه در شهرستان فراهان نسبت به نظام و دولت شده است که شایسته تقدیر و تشکر است.

نماینده مردم شهرستانهای آشتیان، تفرش و فراهان در مجلس شورای اسلامی همچنین درخصوص مسائل و مشکلات شهرستان فراهان  از جمله بیمارستان این شهرستان، ایجاد نمایندگی ادارات و مشکلات حوزه عمران شهری نیز مطالبی را بیان کرد.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها