Portal_background_image

اقدامات شاخص و ماندگار يك ساله استاندار مركزي منتشر شد

مديركل روابط عمومي صبح امروز در گفتگو با پايگاه اطلاع رساني استانداري از انتشار گزارش اقدامات شاخص و ماندگار يك ساله حضور استاندار مركزي در استان خبر داد.

مصطفي عرب گفت: 20 مهر 93 مقام عالی دولت تدبیر و امید در استان مركزي وارد دومین سال فعالیت اجرایی خود می شود، حالا پس از یک سال مسئولیت محمد حسين مقيمي  به عنوان شانزدهمين استاندار استان مركزي  می توان کارنامه عملکرد وی را با تکیه بر شعارهای دولت یازدهم مورد ارزیابی قرار داده و با همتايان سابق خود مقايسه نمود.

عرب ادامه داد:‌  آنچه مشخص و مسلم است، این است که استان مركزي ظرفیت‌ها و قابلیت‌های بسیار زیادی دارد و لازم است فردی در سکان اداره استان قرار بگیرد که بتواند این ظرفیت‌ها و قابلیت‌ها را به خوبی شناسایی و از آنها بیشترین استفاده را ببرد.

مديركل روابط عمومي اظهار داشت:‌ استاندار مركزي از همان ابتدا ملاک خود برای انتخاب مدیران را شاخصه های حرفه ای دانست و گفت: تغییرات مدیران و مسئولان بدون بررسی و انجام کار کارشناسی صورت نمی پذیرد و قطعا مدیری که شاخصه های حرفه ای را داشته باشد، ادامه حضورش در بدنه مدیریتی استان مركزي قطعی است.

وي تصريح كرد:‌ در طي يكسال حضور مقيمي در استان اقدامات و فعاليت هاي متعددي در حوزه هاي مختلف انجام گرفته است ليكن گزارش تهيه شده  اقدامات و فعاليت هاي خاص، ابتكاري، ماندگار و ويژه  را شامل مي شود كه اين اقدامات علاوه بر فعاليت ها و اقدامات جاري و  روزمره در مجموعه استانداري و دستگاه هاي اجرايي استان است و به نوعي اقدامات شاخص استاندار تلقي مي گردد.

عرب گفت: از مهمترين اقدامات و فعاليت هاي شاخص استاندار مي توان به  حضور در مساجد و ارتباط با مردم، توجه ويژه به بحث اشتغال و امور اقتصادي و صنايع،‌ امور ايثارگران و خانواده هاي معظم شهدا، ارتقاء شاخص هاي بهداشت و درمان، كاهش آلودگي هواي شهر اراك، حضور و توجه به همه شهرستان هاي استان و ..... اشاره نمود.

براي مشاهده اقدامات يكساله استاندار اينجا را كليك كنيد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها