Portal_background_image

اقتدار انقلاب اسلامی ایران برگرفته از ایمان و اتحاد ملت است

معاون سیاسی، امنیتی استاندار  گفت: اقتدار جهانی انقلاب اسلامی ایران برگرفته از ایمان، اتحاد و همدلی مردم، عنایت خداوند متعال و اندیشه متعالی امام خمینی(ره) است.

ˈابوالقاسم نصراللهیˈ چهارشنبه در مراسم گلباران قبور مطهر شهدای شهرستان محلات افزود: شکوه و عظمت امروز جمهوری اسلامی ایران از همدلی و همگامی مردم با انقلاب و نظام شکل گرفته است.

وی ادامه داد: علیرغم تلاش های گسترده دشمنان برای نابودی انقلاب، مقاومت و حمایت آگاهانه مردم غیور کشورمان از حریم انقلاب، موجب شکست دشمنان شده است.

نصراللهی اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران تحول بزرگی در قرن حاضر برای عدالت خواهان دنیا به وجود آورده و به تهدیدی بزرگ برای استکبار جهانی تبدیل شده است.

وی ادامه داد: دشمنان از یکسو فریاد دموکراسی سر می دهند و از سوی دیگر به جنایت های وحشیانه در کشورهای مختلف بویژه کشورهای اسلامی دست می زنند.

معاون سیاسی و امنیتی استاندار، شهدا را از افتخارات نظام دانست و افزود: شکوه و عظمت ایران اسلامی از برکت خون شهدای گرانقدر انقلاب و هشت سال دفاع مقدس است.

وی همچنین به نقش ارزنده رهبری امام خمینی (ره) در پیروزی انقلاب اشاره کرد و ادامه داد: نقش ارزشمند رهبری دینی امروز همه جهان را متحیر کرده است.

نصراللهی خاطرنشان کرد: در سایه ولایت فقیه هیچ دشمنی نمی تواند به انقلاب و نظام جمهوری اسلامی ایران آسیب برساند.

وی گفت: افتتاح پروژه ها و کلنگ زنی ها در ایام دهه فجر نمادی برای اعلام آمادگی و خدمت رسانی به ملت ایران است.

در این مراسم مسوولان و دانش آموزان بسیجی قبور مطهر شهدای شهرستان محلات را گلباران و عطرافشانی کردند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها