Portal_background_image

افزایش تسهیلات مسکن مهر تا سقف 250 میلیون ریال

استاندار از افزایش تسهیلات مسکن مهر تا سقف 250 میلیون ریال خبر داد و گفت: تسهیلات مسکن مهر از 200 میلیون ریال به 220 میلیون ریال و تا سقف 250 میلیون ریال تغییر یافت.

 علی اکبرشعبانی فرد ظهر روز پنجشنبه در شصت و ششمین جلسه شورای مسکن استان افزود: تمامی بانک های عامل باید در ارائه این تسهیلات مردم را یاری کنند.


وی با تاکید بر رفع مشکلات تمامی پروژه های مسکن مهر استان ادامه داد: باید فرمانداری ، شهرداری و سازمان ها در تمامی شهرستان ها در رفع مشکلاتی چون آب، برق، گاز و مخابرات، افراز اسناد، صدور اسناد اعیانی و پایان کار مبادرت ورزند.


شعبانی فرد با اشاره به بهره برداری قریب الوقوع  از 11 هزار و 200 مسکن در استان اظهار کرد: تصمیم بر این است که تا پایان دولت دهم تمامی این پروژه های نیمه کاره تکمیل شوند.


وی اضافه کرد: تاکنون در شهرهای خنداب، داودآباد و ساروق پروژه های مسکن مهر شروع نشده که باید به طور جدی پیگیری شود تا ظرف چند روز آینده اجرای آن عملی شود.


استاندار  از تصویب فروش املاک مازاد دولت خبر داد وگفت:  95 درصد درآمد حاصل از فروش این املاک در پروژه های عمرانی نیمه تمام استفاده خواهد شد.


وی با اعلام اینکه استان مرکزی در مسکن مهر کشور جایگاه خوبی دارد، تصریح کرد: در ارزیابی خردادماه وزارت مسکن و شهرسازی، استان  رتبه سیزدهم را داشت که با تلاش های صورت گرفته به رتبه هفتم رسیده است .


استاندار ابراز امیدواری کرد که با افزایش  تلاش ها و برگزاری جلسات تفکیکی رتبه استان دوباره به جایگاه اول برگردد.


در پایان این جلسه مصوب شد که جلسات شورای مسکن به صورت هفتگی برگزار شود تا روند یشرفت پروژه ها و رفع اشکالات تسریع شود.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها