Portal_background_image

استاندار مركزي مطرح كرد: افزايش ۴ برابري فروش اموال تمليكي در استان مركزي در سال جاري

آقازاده استاندار مرکزی در نشست کمیسیون برنامه ریزی هماهنگی و نظارت بر مبارزه با قاچاق کالا و ارز استان، گفت: امسال افزایش ۴ برابری فروش اموال را در اداره کل جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شاهد بودیم و انتظار می رود تا پایان سال عملکرد بهتری نسبت به سال قبل داشته باشیم.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: عملکرد ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز در قالب یک کار جمعی خوب و هماهنگ طوری بوده که توانسته است بسیاری از معضلات قاچاق در استان را به عنوان یک استان بین راهی و پر تردد کنترل و پیشگیری کند.

آقازاده گفت: امروز شاهد بهتر شدن وضعیت سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی شدیم هر چند که مشکلاتی در نمایندگی سازمان در استان وجود دارد، اما افق مطلوب و روند مشکلات روبه کاهش است.

وی اظهار کرد: امسال افزایش ۴ برابری فروش اموال را در سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی استان شاهد بودیم که از مدیر مربوطه انتظار می رود، تا پایان سال کارنامه بهتری را نسبت به سال گذشته داشته باشیم.

استاندار مرکزی تاکید کرد: اموال تملیکی حق الناس و بیت المال است و بخشی از آن به منافع عمومی مردم باز می گردد.

آقازاده افزود: مشکل پراکندگی انبارهای سازمان جمع آوری و فروش اموال تملیکی در استان برطرف شده است. دستگاه های مربوطه برای جابه جایی اموال به محل جدید تجمیع کالاها باید هرچه سریع تر وارد عمل شوند با این اقدام می توان استان مرکزی را جزو استان های پیشرو در بخش نگهداری و فروش اموال تملیکی برشمرد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها