Portal_background_image

استاندار مركزي: افزايش صادرات نشان از بهبود كيفي كالاهاي توليدي در استان است

آقازاده استاندار مرکزی در همایش روز جهانی استاندارد ، گفت: افزایش صادرات و بازارهای هدف صادراتی این استان در سال های اخیر نشان از بهبود کیفی کالاهای تولیدی در استان دارد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: ۶۱۱ میلیون دلار انواع کالاهای غیرنفتی سال جاری از این استان به خارج از کشور صادر شده است.

آقازاده افزود: اداره کل استاندارد استان مرکزی در افزایش صادرات کالاهای باکیفیت از این استان به خارج از کشور نقش موثری داشته است.

وی ادامه داد: کالاهایی که از استان مرکزی و کشور به خارج از کشور صادر می‌شود هویت ایران اسلامی است و افزایش کیفیت این کالاها نقش مهمی  را در بهبود جذب مشتری، درآمدزایی و ارزآوری به همراه دارد.

استاندار مرکزی خاطرنشان کرد: افزایش صادرات و بازارهای هدف صادراتی این استان در سال های اخیر نشان از بهبود کیفی کالاهای تولیدی در استان دارد.

آقازاده بیان کرد: امسال با نام رونق تولید عجین شده و نیاز است در کنار افزایش و رونق تولید در واحدهای صنعتی کشور و استان به رشد کیفی و استانداردسازی کالاها برای بالا رفتن حجم صادرات و حضور تولیدات ایرانی در بازارهای خارجی نیز توجه ویژه صورت گیرد.

وی یاد آورشد: ۱۰ هزار نفر ساعت آموزش امسال برای مدیران کنترل کیفی استان مرکزی برگزار شده است.

استاندار مرکزی گفت: با توجه به نظارت مدیران کنترل کیفی بر مراحل تولید، این افراد موتور محرک تولید محصولات باکیفیت در استان و کشور هستندو باید حساسیت مسئولان را برای بهینه سازی کیفیت در کالاها بالاتر ببرند.


 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها