Portal_background_image

رئيس ستاد انتخابات استان: افزايش رضايتمندي اجتماعي پيش‌نياز مشاركت حداكثري در انتخابات است

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری در پنجمین نشست ستاد انتخابات استان، گفت: افزایش رضایتمندی اجتماعی و تقویت اعتماد مردم پیش‌نیاز مشارکت حداکثری در انتخابات است.

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی اظهار کرد: افزایش رضایتمندی عمومی از عملکرد دستگاه‌های اجرایی از اولویت‌های این ستاد است که به تمامی شهرستان‌های استان نیز ابلاغ شده است.

وی ادامه داد: رعایت اصل  بی‌طرفی و قانونمندی فصل‌الخطاب ستاد انتخابات این استان است و اعضای ستاد نیز باید در تمام فعالیت‌ها بر مدار قانون و ضوابط حرکت کنند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی بیان کرد: مجموعه مدیران و کارکنان دولت در دستگاه‌های اجرایی از هر گونه تبلیغ و یا تخریب نامزدهای انتخاباتی منع شده‌اند و با خاطیان برخورد می‌شود.

اکرمی اظهار داشت: برگزاری میزگردهای تخصصی در راستای افزایش مشارکت در انتخابات و نظارت گسترده بر فعالیت نامزدهای انتخاباتی از دیگر مسایلی است که باید در ستاد انتخابات استان مورد توجه قرار گیرد.

وی گفت: فهرست ارزیابی شعب اخذ رای در حوزه نیازهای سخت‌افزاری تهیه شده که توسط اعضای ستاد انتخابات استان مورد بازدید میدانی قرار می‌گیرند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: مسایل  آی تی و فیبرنوری در تمامی نقاط مختلف استان باید تا پایان آبان‌ماه امسال با فعالیت مخابرات و سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان حل شود.

اکرمی اظهار داشت: تقویم و سرفصل‌های آموزشی انتخابات تدوین شده و تمامی فرمانداران، بخشداران و دست‌اندرکاران انتخابات باید در کارگاههای آموزشی مشارکت کنند.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها