Portal_background_image

استاندار در جلسه فوق العاده ستاد مديريت بحران تاكيد كرد: افزايش آمادگي كليه دستگاه هاي اجرائي استان و اتخاذ تدابير لازم در جهت مقابله با بحران هاي احتمالي در موج دوم بارش ها

آقازاده استاندار مرکزی در جلسه فوق العاده ستاد مديريت بحران که در پی آغاز موج دوم بارش ها در استان برگزار شد برافزایش آمادگی کلیه دستگاه های اجرائی استان و اتخاذ تدابیر لازم در جهت مقابله با بحران های احتمالی تاکید کرد.

آقازاده استاندار مرکزی با تاکید بر  حضور مدیران دستگاههای خدمات رسان و اجرائی استان در محل خدمت خود ، اظهار کرد: تمامی مدیران دستگاههای اجرایی  باید با تمام توان و ظرفیت، برای مقابله با هر نوع خطر احتمالی آماده باشند.

وی افزود: آخرین گزارش ها از میزان آمادگی دستگاه ها و اقدامات انجام شده در پیشگیری از هرگونه مشکل احتمالی دریافت شده است و در حال حاضر مدیران استان در آمادگی کامل هستند.

رئیس شورای هماهنگی مدیریت بحران استان گفت : با توجه به اهمیت موضوع لازم است تا کلیه ادارات بویژه خدمات رسان ها، فرمانداران، شهرداران و بخشداران در جهت شناسایی نقاط آسیب پذیر و حادثه خیز و اتخاذ تدابیر و تمهیدات لازم در راستای پیشگیری و مقابله با حوادث احتمالی اقدام نمایند.

وی افزود شهرداریهای 33 گانه استان مرکزی امروز فرصت دارند قبل از آغاز بارندگی های جدید که تا روز سه شنبه هفته جاری ادامه خواهد داشت، نسبت به بازگشایی مسیرهای مسدود شده آب های روان و سطحی زیر پل ها ، کانال های هدایت آب ، لایروبی رودخانه های داخل شهرها و نیز هدایت آب های سطحی به سمت دره ها و مسیل های طبیعی اقدام کنند.

استاندار مرکزی با اشاره به روند کمک رسانی به مناطق سیل زده در استان های گلستان و مازندران گفت: روند کمک رسانی به استان های سیل زده از سوی استان مرکزی همچنان ادامه دارد و اقلام مورد نیاز برای اقشار سیل زده در حال اعزام است.

در این جلسه وضعیت آب و هوایی استان در روزهای آینده و همچنین روند روان آب های داخل و خارج استان با حضور دستگاه های مرتبط مورد بررسی قرار گرفت.


دسته بندی

مدیر کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها