Portal_background_image

افتتاح و بازديد از چند طرح صنعتي در شهرستان ساوه با حضور استاندار

استاندار در ادامه سفر خود به شهرستان ساوه روز سه شنبه ، دو واحد صنعتي در شهرك صنعتي  كاوه را افتتاح  كرد و از دو واحد صنعتي بازديد نمود.

علي اكبر شعباني فرد پس از افتتاح فاز جديد كارخانه آموت پويا (توليد كننده مواد نفتي)‌ از كارخانه پرليت آسيا (صنايع ريخته گري) بازديد نمود و نيز پس از افتتاح شركت سيم و كابل كيادزتاپ خوزستان از كارخانه دارو سازي آوه سينا بازديد نمود.

طرح توسعه شركت بازرگانی پالایش روغن و فرآورده های نفتی 'پترو آموت پویا' كه تولید كننده روغن، گریس و فرآورده های تقطیر است نیز افتتاح شد.

طرح توسعه این كارخانه در زمینه تولید بنزین فعالیت خود را آغاز كرد كه ظرفیت پیش بینی شده تولید آن سالانه 90 هزار تن بنزین و گازوئیل است
 

استاندار همچنین از روند فعالیت كارخانه ریخته گری 'چدن پرلیت آسیا' در شهر صنعتی ساوه بازدید كرد.

این كارخانه ظرفیت تولید سالانه حدود 40 هزار تن چدن را دارد كه محصولات آن در زمینه تامین قطعات خودرو برای صادرات است.
 

شركت تولیدی سیم و كابل 'كیا دز تاب' نیز در شهر صنعتی كاوه ساوه افتتاح شد، این كارخانه كه در زمینی به مساحت یك هزار و 500 متر مربع احداث شده فعالیت خود را در زمینه تولید انواع كابل آغاز كرد.

 

كارخانه داروسازی 'آوه سینا' در ساوه كه توان تولید ماهیانه حدود 36 میلیون قرص را دارد نیز مورد بازدید قرار گرفت.

هم اكنون در این كارخانه 26 نوع قرص تولید می شود كه در صورت تامین منابع مالی مورد نیاز این مجموعه توان صادرات مجدد دارو را نیز خواهد داشت.

 

در این مراسم معاون استاندار و فرماندار ساوه ، رئیس روبط عمومی و امور بین الملل استانداری و جمعی از مسئولان محلی حضور داشتند.
 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها