Portal_background_image

افتتاح همزمان 83 پروژه عمراني و اقتصادي شهرستان شازند/ استاندار: پيوند ملت با مسئولان مستحكم و ريشه دار است

آقازاده استاندار مرکزی همزمان با سومین روز از هفته دولت در آیین گشایش مرکز خدمات جامع سلامت مهاجران، گفت: انقلاب اسلامی ایران مولود مبارک همبستگی ملت است و پیوند بخش های مختلف مردم با مسئولان مستحکم و ریشه دار بوده و از درک و باور عمیق برخاسته است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: دشمنان اسلام و انقلاب با ایجاد توطئه های مختلف در صدد تفرقه افکنی و شکاف بین مردم و مسئولان هستند اما باید بدانند که ملت از درخت تنومند انقلاب اسلامی با قوت حراست می کند چرا که این دستاورد محصول تیزهوشی و درایت تک تک آنان است.

وی اظهارداشت: مردم ایران اسلامی با تبعیت از رهبر معظم انقلاب اسلامی همواره توطئه های دشمنان را نقش بر آب کرده اند و اکنون نیز در سایه اتحاد و همبستگی از شرایط سخت عبور کرده و رشد و پیشرفت کشور را رقم می زنند.

آقازاده افزود: تهدید و تحریم های دشمنان سابقه 40 ساله دارد و به شرط وحدت عبور از هر مانعی امکان پذیر است و تهدید اراده این ملت را قوی تر می کند.

استاندار مرکزی گفت: اگرچه مردم در تنگنای مشکلات اقتصادی هستنداما شرایط مسئولان را درک می کنند و با همراهی و مساعدت می توان از این دوره گذشت.

آقازاده با اشاره به قدمت ۲۵ ساله شهر مهاجران بیان داشت : شهر مهاجران این پتانسیل را دارد که مرکز درمانی و پزشکی در این شهر ایجاد شود و نیاز است مجوز شبانه روزی این مرکز نیز به سرعت پیگیری شود .

استاندار مرکزی با بیان اینکه نیاز است در آینده نزدیک یک بیمارستان در شهر مهاجران احداث کنیم اظهار داشت : در دولت دوازدهم در حوزه بهداشت و درمان و پزشکی اقدامات بزرگی در کشور صورت گرفته که در شهرستان شازند نیز تحولات چشمگیری را شاهد بودیم .

آقازاده افزود: احداث بیمارستان 160 تختخوابی شهرستان شازند به کمک مجتمع پتروشیمی، وزارت بهداشت و دانشگاه علوم پزشکی برای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی به مردم این شهرستان در دستور کار دولت قرار دارد.

نماینده عالی دولت در استان مرکزی با بیان اینکه اولین بالگرد اورژانس هوایی در چهارشنبه هفته جاری در اراک فرود خواهد آمد، افزود : پیگیری اورژانس جاده ای نیز در حال پیگیری است تا با اجرایی کردن این اقدامات بتوانیم قدمهای مثبتی در راستای توسعه خدمات بهداشت و درمان استان برداریم .

وی افزود: با پیگیری انجام شده خدمات اورژانس هوایی استان مرکزی از هفتم شهریور ماه شروع می شود و با استقرار بالگرد در استان در کمک به مصدومان تسریع می شود.

گفتنی است همزمان با سومین روز از گرامیداشت هفته دولت با حضور استاندار مرکزی 83 طرح عمرانی با اعتباری بالغ بر 225 هزار میلیارد ریال اعتبار در شهرستان شازند به بهره برداری رسید.با بهره برداری از این طرح ها برای 226 نفر اشتغالزایی شده است.

مرکز خدمات جامع سلامت شازند در سفر استاندار مرکزی به این شهرستان در زمینی به وسعت هشت هزار مترمربع با زیربنا 505 متر مربع و با صرف اعتباری بالغ بر 70 میلیارد ریال به بهره برداری رسید.

استاندار مرکزی در سفر به شازند با خانواده شهید والامقام «محمد حسین رضایی» دیدار کرد.شهید رضایی در سال 1350 در شهرستان شازند متولد شد و در پنجم مرداد ماه سال 1367 در عملیات مرصاد در منطقه اسلام آباد غرب به مقام والای شهادت نائل آمد.

 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها