Portal_background_image

با حضور وزير بهداشت انجام شد؛ افتتاح، آغاز عمليات اجرائي و بازديد از پروژه هاي بهداشتي و درماني شهرستان دليجان

قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در سفر به استان مرکزی، پایگاه سلامت امام حسین(ع) شهرستان دلیجان را افتتاح و از پروژه در حال ساخت مرکز دیالیز دلیجان بازدید کرد همچنین با حضور ایشان عملیات اجرایی مرکز تصویر برداری بیمارستان امام صادق(ع) شهرستان دلیجان آغاز شد.

 پایگاه سلامت شهری امام حسین(ع) در زمینی به مساحت 600 متر مربع و با زیربنای 275 متر مربع با اعتباری بالغ بر 4 میلیارد ریال ساخته و تجهیز شده است. این پایگاه در طول 15 ماه ساخته و آماده بهره برداری شده است.

در پایگاه سلامت امام حسین(ع) دلیجان 4 مراقب سلامت و دارای بخش هایی مانند واکسیناسیون و کلاس آموزش است و این پایگاه جمعیت حدود 11 هزار و 600 نفر در قالب دو هزار و 923 خانوار را پوشش می دهد.

**** آغاز عملیات ساخت مرکز تصویر برداری بیمارستان امام صادق(ع) دلیجان

با حضور وزیر بهداشت، عملیات ساخت مرکز تصویر برداری بیمارستان امام صادق(ع) دلیجان در زمینی با زیربنای 800 متر مربع و پیش بینی اعتباری بالغ بر 60 میلیارد ریال آغاز شد و قرار است که این مرکز در طول 6 تا 8 ماه آینده ساخته و به بهره برداری می رسد.

**** بازدید از پروژه در حال ساخت مرکز دیالیز خیّرساز دلیجان

وزیر بهداشت همچنین از پروژه در حال ساخت مرکز دیالیز دلیجان که ساخت آن توسط خیر در حال انجام است بازدید کرد.

مرکز دیالیز دلیجان در زمینی با مساحت 500 متر مربع و ظرفیت 10 تخت دیالیز از شهریور ماه سال 94 در حال ساخت است و در حال حاضر حدود 85 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

یاد آور می گردد دکتر هاشمی در دومین روز از سفر خود به استان مرکزی، بیمارستان سینا اراک و پانسیون پزشکان شبکه بهداشت و درمان فراهان را افتتاح خواهد کرد و از کلینیک ویژه در حال ساخت بیمارستان امیرالمومنین(ع) اراک و مراکز بهداشتی و درمانی شهرهای خنداب، کمیجان و اراک بازدید می کند. همچنین  دکتر هاشمی  با نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک  نیز دیدار می کند.

 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها