Portal_background_image

با حضور رئيس كل سازمان خصوصي سازي: اعضاي هيات مديره جديد شركت هپكو اراك معرفي شدند

رئیس کل سازمان خصوصی سازی و معاون وزیر امور اقتصاد و دارایی در آیین معارفه هیات مدیره شرکت هپکو اراک،گفت: پنج نفر از بهترین مدیران صنعتی کشور به عنوان اعضای جدید هیات مدیره و مدیرعامل شرکت هپکو اراک معرفی شدند.

پوری حسینی رئیس کل سازمان خصوصی سازی نیز اظهار کرد: یک ماه گذشته جلسه کارگروه ملی رفع موانع تولید در وزارت صنعت، معدن و تجارت برگزار شد و شخص وزیر به سازمان خصوصی سازی دستور دادند مدیریت هپکو را برعهده بگیرند تا از این بحران موجود عبور کنیم و در احیای هپکو تسریع شود.

وی بیان کرد: در یک ماه گذشته همه توان سازمان را بکار گرفتیم و موفق شدیم 5 نفر از بهترین افرادی که می توانند در این شرایط ویژه مدیریت هپکو را برعهده بگیرند دعوت به همکاری کردیم .

وی ادامه داد: بر این اساس غلامرضا صادقیان به عنوان مدیرعامل، غلامرضا سمندر به عنوان رئیس هیات مدیره و علی انعامی، محمد حسین شهسوار و داود صلاحی به عنوان اعضای هیات مدیره جدید شرکت هپکو اراک انتخاب شدند که افرادی توانمند هستند و تجارب و ویژگی های لازم را دارا می باشند.

رئیس کل سازمان خصوصی سازی خاطرنشان کرد: این افراد منتخب سازمان خصوصی سازی به عنوان اعضای هیات مدیره شرکت هپکو اراک هستند و امید است با حمایت استاندار و مسئولان استان مرکزی و کارکنان این واحد مادرتخصصی بتوانند جایگاه صنعتی هپکو را ترمیم کنند و شادابی را به هپکو بازگردانند .


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها