Portal_background_image

استاندار مركزي: اعتماد مردم مهمترين سرمايه نيروي انتظامي است

زمانی قمی استاندار مرکزی در همایش روسای کلانتریها و فرماندهان پاسگاههای فرماندهی انتظامی استان مرکزی، گفت: اعتماد مردم مهمترین سرمایه نیروی انتظامی است.

زمانی قمی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه نیروی انتظامی باید به جدیدترین تجهیزات و دانشهای روز مجهز شود، اظهار کرد: نیروی انتظامی باید به آموزشهای متنوع  در طیف ماموریت های حساس و گسترده خود مجهز شود تا یک نیروی انتظامی با فضیلت، چابک و کاملا مردمی را در خدمت جمهوری اسلامی داشته باشیم.

زمانی قمی با اشاره به اینکه از تمام ظرفیت ها و ابزارها باید برای آموزش افراد جامعه استفاده شود، تصریح کرد: افراد جامعه بعنوان مخاطبین نیروی انتظامی موظف هستند تا نقطه نظرات و آموزشهای لازم را که از طرق مختلف از جمله رسانه ها به آنها آموزش داده می شود را در جهت برقراری نظم و حفظ امنیت اجرا کنند و همکاری لازم را با نیروی انتظامی داشته باشند.

استاندار مرکزی ادامه داد: نظم و امینت و استقرار آن جزء عناصر اصلی حکومت در جمهوری اسلامی ایران به شمار می رود که استقرار و حفظ آن برعهده همه آحاد جامعه است.

وی بیان کرد: مخاطب نیروی انتظامی جامعه ای است با طیف وسیعی از دیدگاهها و سلایق گوناگون که باید با آنها با درایت و تدبیر برخورد کند و حل تمام مشکلات و گره های موجود را به سرپنجه تدبیر و خرد و صبر و حوصله بسپارد.

استاندار مرکزی گفت: در جامعه افراد قانون گریز، قانون ستیز و قانونشکن نیز وجود دارند که قوانین تکلیف نیروی انتظامی را در مقابل این افراد مشخص کرده است و استفاده از روشهای سخت افزاری در برخورد با آنها باید به عنوان آخرین روش در نظر گرفته شود .

وی افزود: فرمانده پاسگاه و روسای کلانتریها معتمد مردم هستند و اعتماد مردم به نیروی انتظامی بالاترین سرمایه این نیرو است  .

استاندار مرکزی تصریح کرد: ارتباط نیروی انتظامی با فرماندهی کل قوا باعث شده تا این نیرو فراتر از گرایشها و سلایق در جامعه عمل کند و مردم هم نظر مثبتی نسبت به آن داشته باشند. 

گفتنی است در این همایش که با هدف توانمند سازی مدیران و دانش مدیریتی، اقتدار مدرن، ارتقاء حقوق شهروندی، ارزیابی عملکرد 9 ماه پاسگاه ها و کلانتری های استان مرکزی و شناسایی نقاط قوت و ضعف برگزار شد، نماینده ولی فقیه در استان و رئیس پلیس پیشگیری ناجا نیز سخنانی را بیان کردند.

 

 

 

گالری تصاویرسرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها