Portal_background_image

استاندار درهشتمين دوره بصيرت كاركنان و مديران انتظامي استان : اعتماد مردمي سرمايه بزرگ نيروي انتظامي است

آقازاده استاندار مرکزی در آیین افتتاح هشتمین دوره بصیرت کارکنان و مدیران انتظامی استان در دانشگاه فرهنگیان اراک، گفت: کسب اعتماد مردم بزرگترین سرمایه نیروی انتظامی است که این بخش را در ماموریت های مهم تامین امنیت یاری می دهد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: کارکنان انتظامی در بخش های مختلف باید بکوشند این اعتماد روز به روز محکم تر شود.

وی بیان کرد: نیروی انتظامی جمهوری اسلامی از قدرت بالایی برخوردار است و این نیرو با تلاش های شبانه روزی امنیت مرزهای و نقطه به نقطه کشور را فراهم کرده و از مهمترین علل این موفقیت اعتماد و همراهی است که لایه های مختلف مردم به این نیرو دارند.

استاندار مرکزی ادامه داد: عملکرد تخصصی و تقویت پیوست های مردمی نیروی انتظامی هر سال بهتر از قبل است و توفیقات این نیرو هر لحظه در حال افزایش است.

آقازده اظهار داشت: فرمانده کل قوا بارها عملکرد نیروی انتظامی را تایید کرده که این افتخار بزرگی برای این نیرو است و باید قدر آن را بدانند.

وی گفت: بصیرت افزایی محور تقویت رابطه نیروی انتظامی با مردم است و یکی از راهکارهای مهم برای خنثی کردن توطئه دشمنان در نرم افزارهای جنگی بحث بصیرت است.

استاندار مرکزی اضافه کرد: شرایط کشور ایجاب می کند در زمینه آگاه سازی جامعه به ویژه قشر جوان و نوجوان در مسایل سیاسی، عقیدتی به بیش از پیش تلاش شود.

فرمانده انتظامی استان مرکزی نیز در این آیین گفت: دوره بصیرت با هدف دانش افزایی، افزایش مهارت های اجتماعی، اخلاقی، دینی، کلامی و سخنوری برای کارکنان و مدیران انتظامی این استان برگزار می شود.

سردار «کیومرث عزیزی» افزود: برگزاری دوره های بصیرت در این نیرو نقش موثری در خودسازی بهتر نیروها و خدمت رسانی مطلوب تر به مردم دارد.

هشتمین دوره بصیرت کارکنان و مدیران انتظامی استان مرکزی تا 29 آبان ماه جاری به مدت چهار روز در دانشگاه فرهنگیان اراک ادامه دارد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها