Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: اطلاع رساني از خدمات نظام تكليف مهم روابط عمومي هاست/ تعامل و ارتباط روابط عمومي ها و رسانه ها تقويت شود

آقازاده استاندار مرکزی در نشست مشترک هیأت رئیسه شورای هماهنگی روابط عمومی‌های استان با هیأت مدیره خانه مطبوعات استان که در محل استانداری برگزار شد، گفت: انعکاس عملکرد و دستاوردهای نظام و دولت از وظایف مهم روابط عمومی هاست.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: مشکلات در حوزه روابط عمومی و رسانه ها زیاد است اما این قشر باید با همه تلاش خود را برای همسویی با جریان توسعه به کار گیرند.

وی بیان کرد: روابط عمومی ها باید در راستای جریان همسو با اهداف دستگاه مطبوع خود گام های بلندی بردارند و نخستین ایستگاه همراه با این هدف متعالی ارتباط با مطبوعات و رسانه ها است.

استاندار مرکزی ادامه داد: مطبوعات با وجود مشکل گرانی کاغذ، کمبود تجهیزات و استقبال نکردن مردم از رسانه های چاپی همه تلاش خود را برای حل مشکلات جامعه و ارایه عملکرد دستگاه های اجرایی به کار گرفته اند.

آقازاده تصریح کرد: مشکلات گرانی کاغذ برای مطبوعات حل شدنی است و برخورد جدی با انحصارکنندگان کاغذ در دستور کار قرار دارد و دولت برای رفع این مشکل رقم های خوبی را در ورود کاغد با ارز دولتی در نظر گرفته است.

وی گفت: روابط عمومی ها در بسیاری مواقع جدی گرفته نشده اند در حالیکه شاغلان این حوزه در هر دستگاه باید از بهترین نیروها و افراد آگاه، مطلع و باهوش انتخاب شوند.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی نیز در این نشست گفت: ترکیب سازمانی هیات رئیسه روابط عمومی های این استان مطلوب است و به بهترین شکل انتخاب شده است.

«بهروز اکرمی» افزود: این ترکیب عصاره ای از روابط عمومی های استان مرکزی است و این هیات باید نخستین گام خود را برای اقدام های موثر در سال 98 بردارد.

وی بیان کرد: آموزش در همه ادوار باید مورد توجه قرار گیرد زیرا علم مدام در حال پیشرفت است و این مهم در روابط عمومی ها از اهمیت بیشتری برخوردار است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: روابط عمومی ها آیینه تمام نمایی از ادارات و سازمان ها هستند که عملکرد آن ها می تواند یک سازمان و دستگاه را به درجه بالایی رساند و یا حتی موجب محو آن دستگاه و سازمان شود.

اکرمی اظهار داشت: روابط عمومی ها باید فعال و پویا باشند و عملکرد ش بر اساس برنامه ارایه شود.

وی گفت: بیشتر روابط عمومی ها دچار روزمرگی شده اند و باید از این حالت خارج شوند و اگر سازمانی نتواند ارتباط خود را با مردم تنظیم کند مشکل از روابط عمومی آن نهاد است.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی افزود: روابط عمومی ها باید روابط بین مدیریت، کارکنان و جامعه هدف را به بهترین شکل برقرار کنند و وجود روابط عمومی سنتی پاسخگوی زمان حال نیست.

اکرمی بیان کرد: روابط عمومی امروز باید مدرن باشد و با افکار جدید به پیش رود و در مجموع عملگرا باشد.
در نشست شورای هماهنگی روابط عمومی های سازمان استان مرکزی در خصوص عملکرد روابط عمومی ها و نشست کمیته رسانه های این استان بحث و تبادل نظر شد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها