Portal_background_image

استاندار در همايش فرمانداران مطرح كرد: اطلاع رساني از اقدامات نظام و دولت و تلاش براي ارائه كارنامه قابل قبول تكليف مهم فرمانداران است/ بهبود شاخص هاي استان مركزي در سال 97

آقازاده استاندار در همایش فرمانداران که در محل استانداری برگزار شد،گفت: اطلاع رساني از اقدامات نظام و دولت و تلاش براي ارائه كارنامه قابل قبول تكليف مهم فرمانداران است.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: در سالجاری علی رغم تمام محدودیت ها بر اساس آمار های منتشر شده از سوی دستگاه های ملی استان مرکزی در شاخص های امنیتی ، سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی نسبت به سال گذشته از شرایط بهتری برخوردار بوده است که این موفقیت ها باید بخوبی به مردم  اطلاع رسانی شود.

وی با بیان اینکه انسجام و تعامل کلید حل مشکلات است، افزود:  خوشبختانه امروز تعامل و  انسجام خوبی در استان حاکم است  و باید با بهره گیری از این ظرفیت در جهت ارتقاء شاخص هایی از استان که می توان در آنها بیشتر موفق بود و رتبه خوبی کسب نمود، تلاش کرد تا بتوان جزو 5 استان برتر کشور شد.

استاندار مرکزی ابراز کرد: دفاع از عملکرد  و اطلاع رسانی از اقدامات و دستاوردهای نظام و دولت  و تلاش در راستای ارائه کارنامه خوب و قابل قبول از وظایف مهم مدیران و بویژه فرمانداران است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی  با تاکید بر پویا سازی فعالیت احزاب و گروه های سیاسی، ادامه داد:  تعامل و ارتباط نزدیک و  با عدالت با همه گروه های سیاسی در سطح شهرستانها و برقراری ارتباط نزدیک با مردم در راستای افزایش اعتماد عمومی تکلیف مهم فرمانداران در سال 98 است چرا که مردم باید به این باور برسند که کارگزاران نظام  با صداقت برای حل مشکلات تلاش می کنند.

آقازاده ابراز کرد: در ایام پایانی سال به منظور تنظیم بازار باید نظارت های بیشتری صورت بگیرد و فرمانداران می بایست نسبت به برگزاری منظم جلسات ستاد تنظیم بازار اقدام و در این زمینه نظارت های لازم را اعمال نمایند.

وی افزود: قیمتها در بازار استان مرکزی از میانگین کشوری پائین تر است که باید برای حفظ این شرایط تلاش شود.

استاندار مرکزی گفت:  سال 98 به جهت برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی برای فرمانداران از حساسیت ویژه ای برخوردار است که از هم اکنون باید زمینه را  برای برگزاری انتخابات سالم و پرشور در سطح شهرستان ها فراهم نمایند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها