Portal_background_image

استاندار مطرح كرد: اصناف بازوان توانمند نظام هستند/نقش آفريني اصناف درحمايت از كالاي ايراني

آقازاده استاندار مرکزی با صدور پیامی به مناسبت روز ملی اصناف (یکم تیرماه) ، گفت: اصناف،قلب تپنده نهضت فرهنگى براى حمایت از کالای ایرانی هستند و باید در این زمینه نقش آفرینی نمایند.

آقازاده استاندار مرکزی در این پیام آورده است:  نامگذاری اولین روز از تیرماه به نام روز ملی اصناف  نشان دهنده اهمیت و جایگاه این قشر بزرگ از جامعه در رشد و بالندگی کشور و فرصت مناسبی  برای تجلیل و تقدیر از تلاش ها و خدمات خادمین صنفی در عرصه های مختلف اجتماعی،اقتصادی و سیاسی است.

وی بیان کرده است: تشکل مردمی اصناف یکی از موثرترین نهادها در زمینه توسعه فعالیت‎های اقتصادی است که در لایه‎های مختلف جامعه با ابعادی گسترده فعالیت دارد و نقش انکارناپذیری را ایفا می‎نماید. حضور منسجم و قوی اصناف  بعنوان بازوان توانمند نظام مقدس جمهوری اسلامی در عرصه‌های مختلف اقتصادی و اجتماعی  نقش موثری در پیشرفت و توسعه کشور دارد.

استاندار مرکزی تصریح کرده است: دولت تدبیر و امید خود را از اصناف جدا نمی داند و حمایت های لازم را برای توانمندسازی و رونق فعالیت های واحدهای صنفی انجام می دهد، دولت  به بخش خصوصی و غیردولتی برای احیای اقتصاد اعتماد دارد و تردیدی ندارد رونق اقتصادی فقط در سایه تلاش و فعالیت بخش غیر دولتی می‌تواند به طور کامل حاصل شود. تلاش فعالان اقتصادی، اصناف و کارآفرینان نه تنها به اقتصاد کمک می‌کنند، بلکه همواره در طول تاریخ بخشی از بار سیاست، خدمات اجتماعی و حتی فرهنگی نیز بر عهده این قشر از جامعه بوده است.

آقازاده ابراز کرده است: اصناف،قلب تپنده نهضت فرهنگى براى حمایت از کالای ایرانی به شمار می روند و با در دست داشتن نظام توزیع کالا جایگاه محوری در راستای حمایت از تولید داخلی را دارند  که امید است در سالی که از سوی رهبر معظم انقلاب به عنوان سال حمایت از کالای ایرانی نامگذاری شده است با در اولویت قراردادن فروش  کالای ایرانی در تحقق این شعار گام های اساسی بردارند و زمینه رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال را فراهم سازند.

استاندار مرکزی ضمن تبریک روز ملی اصناف به تلاشگران عرصه توليد و توزيع و اقتصاد استان، از تلاش ها و خدمات ارزشمند این قشر فهیم و زحمت کش، در راستای کمک به رونق تولید، ایجاد اشتغال و ارتقاء فضای کسب و کار  تشکر و قدردانی نموده ، و ابراز امیدواری کرده است  در سایه الطاف الهی، در توسعه و شکوفائی اقتصاد کشور و استان و  دست یابی به آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، پیشگام و پایدار باشند.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها