Portal_background_image

استاندار: اشتغال جوانان نخبه مورد توجه جدي قرار گيرد

آقازاده استاندار مرکزی در حاشیه نشست ملاقات مردمی در جمع خبرنگاران ، گفت: اشتغال جوانان نخبه از اهمیت زیادی برخوردار است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار کرد: بهره گیری از نیروهای نخبه در حل بسیاری از مشکلات و کمک به توسعه اشتغال در بخش های مختلف موثر است.

وی بیان کرد: بسیاری از جوانان دارای استعدادهای فراوانی هستند اما با معضل بیکاری دسته و پنجه نرم می کنند.

استاندار مرکزی ادامه داد: اشتغال نیاز و مطالبه جدی جامعه است که همه تلاش ها برای حل آن به کار گرفته شده و مدیران در این راستا نباید از هیچ کوششی دریغ کنند.

آقازداه تصریح کرد: بیشتر مشکلات مردم در دیدار با مسئولان بحث اشتغال و بیکاری است که امید است بتوان با بهره گیری از روش های مختلف در این راستا توفیقات خوبی را شاهد بود.

وی گفت: رفع مشکلات طرح های مختلف اقتصادی از دیگر مسائل و مشکلات مطرح شده در ملاقات با مردم است که مدیران مکلف هستند در این راستا همه تلاش خود را به کار گیرند و کوچکترین کم کاری پذیرفتنی نیست.

گفتنی است در نشست ملاقات مردمی استاندار مرکزی مسائل و مشکلات حدود 15 نفر در خصوص اشتغال، ایجاد طرح گردشگری در نظم آباد اراک، رفع مشکل یک واحد مرغداری تخم گذار، مشکلات زمین یک مجتمع تولیدی در ساوه، کمک های مالی برای درمان بیماری صعب العلاج، گازرسانی به واحدهای واقع در اراضی مودر اراک و مشکلات معدن سرب و روی بررسی و دستورات لازم برای پیگیری و حل آنها صادر شد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها