Portal_background_image

استاندار مركزي: استقلال و خودكفايي دستاوردهاي مهم انقلاب اسلامي است

استاندار مرکزی همزمان با ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور در گلزار مطهر شهدای این شهر، گفت: انقلاب اسلامی کشور را در مسیر توسعه قرار داد و امروز استقلال و توسعه در حوزه های مختلف از دستاوردهای مهم کشور است

آقازاده استاندار مرکزی اظهار داشت:امروز ایران اسلامی در کنار کشورهای پیشرفته جهان قرار دارد و در حوزه های علمی، فرهنگی، نوآوری و فناوری‌های مختلف گامهای بلندی برداشته است.

وی افزود: در سالروز پیروزی انقلاب اسلامی با آرمانهای شهیدان تجدید میثاق می کنیم تا با تداوم راه انقلاب به قله های رفیع پیشرفت و توسعه همه جانبه برسیم.

آقازاده گفت:جوانان و نوجوانان کشور پیوسته در راه شهدا و سعادتمندی حرکت می کنند و باید به روان شهدا به خاطر تربیت فرزندان مومن و متعهد درود فرستاد.

استاندار مرکزی پس از قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ شهیدان از خانواده شهید «مرادعلی قره شیخلو» که در دوران مبارزات منجر به پیروزی انقلاب اسلامی به شهادت رسید، دیدار و دلجویی کرد.

وی سپس از یک خانواده مددجوی تحت پوشش کمیته امداد ساوه دیدار کرد.

در پنجمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور استاندار مرکزی هفت طرح صنعتی، اقتصادی و عمرانی با افزون بر پنج هزار و ۶۰۰ میلیارد ریال و اشتغالزایی برای یک هزار و ۵۰ نفر افتتاح می شود.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها