Portal_background_image

معاون سياسي استاندار : استقلال در مديريت كشور مهمترين دستاورد انقلاب اسلامي است

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی در نشست شورای اداری و آیین تکریم و معارفه معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری، گفت: استقلال در مدیریت کشور بدون دخالت بیگانگان مهمترین دستاورد انقلاب اسلامی است که مردم باید قدر این نعمت الهی باشند.

اکرمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اظهار کرد: تمامی کشورهای دوست و دشمن ایران اسلامی نسبت به استقلال مدیریتی ایران بدون دخالت کشورهای بیگانه اعتراف کرده اند و این بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی در 40 سال گذشته است. 

وی ادامه داد: وحدت و همدلی مردم و مسئولان و رهنمودهای حکیمانه امام راحل و مقام معظم رهبری زمینه رشد و توسعه کشور را در تمامی بخش ها فراهم کرده و مسئولان باید دستاوردهای دستگاه خود را به صورت شفاف برای مردم بازگو کنند. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی بیان کرد: دشمنان نظام اسلامی در آستانه چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی نقشه های شومی برای ضربه زدن به نظام طراحی کرده اند و مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی وظیفه دارند نسبت به خنثی سازی این توطئه ها راهبردهای مناسب بیندیشند. 

اکرمی افزود: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید بپذیرند که تحریم ها و دشمنی های استکبار جهانی شرایط متفاوتی را برای ملت ایران رقم زده و مدیران نیز باید در این شرایط تصمیمات کارگشا و متفاوت اتخاذ کنند. 

وی گفت: شرایط کشور عادی نیست و وظیفه مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی نسبت به گذشته سنگین تر است و باید با کار و تلاش شبانه روزی و تصمیمات هوشمندانه و کارگشا نسبت به تقویت بنیه اقتصادی مردم گام برداشت. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی ادامه داد: مسئولان و مدیران دستگاه های اجرایی باید بدانند که اکنون فرصت آزمون و خطا نیست و امروز هر تصمیمی از سوی مدیران باید باری از دوش مردم بردارد.

اکرمی گفت: اجرای برنامه های سلیقه ای از سوی هیچ دستگاهی پذیرفته نیست و مدیران باید برای حل مشکلات استان و در نهایت کشور تمهیدات منطقی و علمی بیندیشند و کار سخت توام با آینده نگری و پیشرفت را سرلوحه کار خود قرار دهند.

وی افزود: هر سخن، تصمیم و عمل مدیران باید امید آفرین و نشاط بخش باشد چرا که در این صورت می توان بر مشکلات و خنثی سازی توطئه های دشمنان پیروز شد. 

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی گفت: اگر چه مشکلات و چالش هایی در کشور وجود دارد اما ایران و استان مرکزی ظرفیت های اقتصادی بسیاری دارد که می توان به بهره گیری صحیح از این فرصت ها و همپنین تزریق امید و انگیزه در جامعه نسبت به حل مشکلات اقدام کرد. 

اکرمی ادامه داد: موضوعات و مشکلات مختلف جامعه باید در جای خود حل شود و هیچ مشکل اقتصادی، صنعتی یا سیاسی نباید به یک موضوع امنیتی تبدیل شود.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری مرکزی اضافه کرد: استان مرکزی استانی زر خیز است و تمام توانمندی ها و ظرفیت این استان تنها در اقتصاد، صنعت و کشاورزی خلاصه نشده بلکه ظرفیت ارزشمند و غیر قابل انکار این استان، نخبه پروری و زایش مردان بزرگ تاریخ کشور است که نمونه بارز آن حضرت امام خمینی (ره) است.

اکرمی افزود: اجازه می خواهم از امروز شهروند استان مرکزی باشم و در این راه از هیچ قدمی کوتاهی نخواهم کرد و مدیران نیز باید با تصمیمات سخت و کارشناسی به مطالبات به حق مردم پاسخ گویند. 

گفتنی است در این آیین «بهروز اکرمی» به عنوان معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی جدید استانداری مرکزی معرفی شد و از زحمات «فتح الله حقیقی» تقدیر شد. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها