Portal_background_image

استاندار تاكيد كرد: استقبال پرشور مردم از كاروان تدبيرو اميد؛ تائيد دوباره گفتمان 24 خرداد / استاندارد اساس نظم، نظارت و سلامت مردم است

زمانی قمی استاندار مرکزی در مراسم گراميداشت روز ملي استاندارد و تقدير از واحدهاي نمونه صنعتي که با حضور پيروز بخت رييس سازمان ملي استاندارد برگزار شد، گفت: استقبال پرشور مردم از کاروان دولت تدبیر و امید بیانگر تاکید و تائید دوباره گفتمان 24 خرداد است.

زمانی قمی استاندار مرکزی با اشاره به اینکه استقبال پرشور و گسترده مردم از رئیس جمهوری معانی بسیاری داشت، گفت: در این استقبال پرشور مردم  رأی خود در 24 خرداد 92 را تثبیت کردند و نشان دادند که بر همان راه و مسیر استوار هستند.

وی با اشاره به استقبال پرشور مردم خمین از ریاست جمهوری ابراز کرد: حضور گسترده مردم در استقبال از هیات دولت در  شهرستان خمین بیانگر این بود که اولا انقلاب زنده است و مردم با امام وپیشوای کبیر انقلاب و آرمان های انقلاب همراه هستند و ثانیاً اینکه دکتر روحانی رئیس جمهور محترم و فرزند معنوی امام راحل با امام و آرمان های انقلاب همراه است .

استاندار مرکزی با اشاره به دستاوردهای سفر هیات دولت به استان، عنوان کرد: مدیران دستگاههای اجرایی استان باید در راستای تحقق مصوبات این سفر تلاش کنند و پیگیری های لازم را داشته باشند.

زمانی قمی با انتقاد از عملکرد بعضی از دستگاههای اجرایی قبل از سفر هیات دولت به استان، گفت: بخشی از دستگاه ها قبل از سفر خوب عمل نکردند و آنهایی که پیگیر موضوعات جدی در حوزه خود نبودند حتما باید پاسخگو باشندو تکلیف خانواده دولت در استان را استاندار تعیین می کند.

وی با بیان اینکه کسانی این سفر و آثار آن را باور نداشتند و تلاش می کردند اتفاقات دیگری رخ دهد، گفت: آنها جواب خود را از حضور گسترده مردم  گرفتند و ما امروز به دنبال اجرای مصوبات هستیم و پرداختن به این مسئله نه در خور و شان دولت است و نه ارزشی دارد و آنها هم بدانند نباید مسیر خود را از خواست اکثریت مردم جدا کنند.

استاندار مرکزی از همراهی نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در سفر و قبل و بعد از آن تشکر کرد و گفت: برای پیگیری مصوبات سفر از این دوستان هم مدد می طلبم و امیدوارم همانند گذشته استان و دولت را یاری کنند.

زمانی قمی در بخش دیگری از سخنانش ، ابراز کرد: سازمان استاندارد کشور با قرار گرفتن در حوزه عملیاتی و اجرائی ریاست جمهوری یک دستگاه حاکمیتی به حساب می آید و اساس نظم، نظارت و سلامت و امنیت روانی مردم است.

وی افزود: این سازمان نه تنها شاخص های کیفیت را تعیین می کند بلکه به کیفی شدن بهترواحدهای تولیدی و اقتصادی هم کمک می کند و باعث ایجاد رقابت در تولید و رونق در واحدهای تولیدی می شود.

مقدسی : دولت در بخشهای مختلف جهت گیری درستی دارد

مقدسی نماینده مردم شهرستان های اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: از رفتار و عملکرد دولت در بخشهای مختلف از جمله در زمینه سیاست خارجی و مسائل بین المللی و همچنین جهت گیری درست اقتصادی تقدیر و تشکر می نمائیم.

مقدسی با بیان اینکه این تشکر به  مفهوم نادیده گرفتن اشکالات دولت نیست، افزود: اگر در عملکرد دولت موردی هم باشد در راستای حمایت از دولت آن را مورد نقد و انتقاد قرار خواهیم داد و به وزرا و مراجع  مربوطه منعکس خواهیم کرد.

وی افزود: دولت توانسته در بخشهای مختلف اقدامات خوبی را به انجام برساند و جهت گیری های درستی داشته است لذا مردم هم از کاروان تدبیر و امید استقبال خوبی به عمل آوردند.

نماینده مردم اراک، خنداب و کمیجان در مجلس شورای اسلامی از تصویب 912 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های استان در سفر هیات دولت تشکر کرد و گفت: مصوبات سفر باید پیگیری و اجرایی شوند تا مردم استان از دستاوردهای ارزشمند سفر استفاده کنند و حلاوت و شیرینی آن را بچشند.

مقدسی خاطر نشان کرد: نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی نیز در جهت تحقق مصوبات و به سرانجام رسیدن مطلوب دستاوردهای سفر در کنار مسئولین اجرایی استان هستند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در بخش دیگر سخنانش استاندارد را یک ضرورت عنوان کرد و گفت: تولیدکنندگان داخلی به استاندارد و کیفی سازی محصولات برای افزایش حضور در بازارهای داخلی و جهانی به عنوان یک الزام نگاه نمی کنند بلکه به عنوان یک ضرورت به این مهم نگریسته می شود.

 مقدسی افزود: برای حضور حداکثری در بازارهای داخلی و جهانی ارتقاء کیفیت و استاندارد سازی محصولات یک هدف نیست بلکه یکی از ضرورت های جدی است.

وی، جذب سرمایه گذار را یکی از اولویت های دولت و نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان مرکزی عنوان کرد و گفت: انتقال فناوری های نوین و دانش فنی از عوامل مهم جذب سرمایه گذار خارجی است که باید در دستور کار مسئولان قرار گیرد.

مقدسی افزود: 3000 واحد صنعتی در استان مرکزی وجود دارد که برای استاندارد و کیفی سازی محصولات این واحدها باید سازمان استاندارد ایران به این استان نگاه ویژه داشته باشد.

گفتنی است در این مراسم مدیر کل استاندارد و تحقیقات صنعتی استان و منصوری نماینده مردم شهرستانهای ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی نیز سخنانی را بیان کردندو در پایان ازچند واحدهاي نمونه صنعتي تقدیر شد .

 

 

گالری تصاویر


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها