Portal_background_image

رئيس جمهوري: استقبال مردم استان مركزي از كاروان تدبير و اميد غير قابل توصيف است

حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی در نشست خبری با خبرنگاران و اصحاب رسانه استان مرکزی از استقبال مردم این استان از کاروان تدبیر و امید تقدیر کرد و گفت: استقبال مردم استان مرکزی از کاروان تدبیر و امید قابل توصیف نیست.

حجت الاسلام والمسلمین دکتر روحانی رئیس جمهوری اسلامی ایران افزود:  مردم به مسئولان نظام و خادمان خود محبت داشته و در سفرهای مختلف از آنان استقبال می‌کنند که امیدوارم بتوانیم پاسخگوی لطف و محبت مردم بوده و در انجام وظایف مردم به بهترین شکل عمل کنیم.

گفتنی است  کاروان تدبیر و امید در روزهای دوم و سوم آبان ماه میهمان مردم ولایت مدار و شهید پرور استان مرکزی بود و رئیس جمهوری و اعضای کابینه دولت در این سفر مورد استقبال گرم اقشار مختلف قرار گرفتند و در نشست ها و برنامه های مختلف حضور یافتند.
برنامه روز اول سفر دکتر روحانی به استان مرکزی در شهرستان اراک و برنامه روز دوم در شهرستان خمین بود.

دیدار با مردم استان مرکزی و شهرستان اراک در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک، بازدید از شرکت واگن پارس اراک، نشست سرمایه گذاری و توسعه، افتتاح طرح های ویدئو کنفرانسی و دیدار با علما، ایثارگران و برگزیدگان از برنامه های سفر رئیس جمهوری در روز اول بود. 

دیدار با مرم شهرستان خمین در ورزشگاه شهید مطهری، بازدید از بیت تاریخی امام راحل و تجدید بیعت با آرمان های امام خمینی (ره)، شرکت در شورای اداری و نشست با اصحاب رسانه و تشریح برنامه های سفر، از برنامه های امروز (دوشنبه) این سفر بود.

گالری تصاویر


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها