Portal_background_image

استقبال كاركنان برای انتقال به مناطق محروم نشان از موفقیت طرح دولت است

معاون توسعه منابع انسانی و تحول اداری استانداری گفت: استقبال كاركنان دستگاههای دولتی برای انتقال به مناطق محروم در سال جاری نشان دهنده موفقیت طرح دولت است.

دكتر 'سعید آقاصادقی' روز دوشنبه در گفت و گوی اختصاصی با ایرنا افزود: تاكنون بیش از 106 نفر از كاركنان دولت در استان مركزی آمادگی خود را برای انتقال به مناطق محروم و شهرستان های این استان اعلام كرده اند.

وی اظهار كرد: این افراد با شركت در آزمون داخلی و در صورت دارا بودن شرایط سنی لازم و مدرك تحصیلی مرتبط می توانند با تبدیل وضعیت از قرارداد كارمعین به پیمانی فعالیت خود را در شهرستان مورد تقاضا آغاز كنند.

معاون توسعه منابع انسانی و تحول اداری استانداری  بیان كرد: از دیگر اقدامات این معاونت شناسایی مشاغل حاكمیتی و تبدیل وضعیت شغلی كاركنان آن از پیمانی به رسمی است كه با تشكیل تیم تشخیص انجام می شود. 

آقاصادقی یادآور شد: جابه جایی پست های سازمانی و نیازسنجی دستگاه های این استان از دیگر وظایف این معاونت در سال جاری است.

وی توضیح داد: جابه جایی نیروی انسانی مازاد در بین دستگاه های دولتی استان پس از ادغام برخی از وزارتخانه ها از اقدامات مهم معاونت توسعه منابع انسانی در ایجاد تعادل و نظم اداری در حوزه های مختلف است.

معاون توسعه منابع انسانی و تحول اداری استانداری  تاكید كرد: اتصال كلیه دستگاه های اجرایی شهرستان های اراك، شازند و دلیجان به شبكه دولت از دستاوردهای مهم این استان در حوزه های مشاغل دولتی و اداری است.

آقاصادقی اضافه كرد: پیشرفت این طرح در سطح ادارات دیگر شهرهای این استان بیش از 50 درصد است كه با در نظر گرفتن اعتبارات لازم و ایجاد زیر ساخت های آن تا ابتدای سال 91 تكمیل می شود.

وی یادآور شد: ارتقا سطح امنیت نامه نگاری های اداری و كم كردن میزان هزینه های جابه جایی و نقل و انتقالات پستی از مزایای شبكه دولت در دستگاه های اجرایی است.

معاون توسعه منابع انسانی و تحول اداری استانداری  اظهار كرد: در حال حاضر 95 هزار نفر نیروی انسانی در دستگاه های دولتی و غیر دولتی این استان در حال فعالیت هستند.

آ


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها