Portal_background_image

استقبال استاندار مركزي از مسافران نوروزي در اراك

زمانی قمی استاندار مرکزی در حاشیه آیین استقبال از مسافران نوروزی در سه راهی خمین شهرستان اراک،گفت: پیام نوروزی رهبر معظم انقلاب ادامه تلاش ها برای خروج از رکود، افزایش تولیدات و ایجاد اشتغال برای جوانان است.

 زمانی قمی استاندار مرکزی در گفت و گو با ایرنا افزود: این پیام ادامه فرمان مقام معظم رهبری در سال 95 است که باید مورد توجه جدی قرار گیرد.

وی بیان کرد: سال گذشته با اقدامات مناسب دولت تدبیر و امید رونق اقتصادی به بسیاری از واحدهای تولیدی بازگشت و این رونق نیز در سال جاری باید پررنگ تر شود.

استاندار مرکزی ادامه داد: هر چه موانع تولید رفع شود، رونق بیشتر در کشور حاکم می شود و اشتغال افزایش می یابد.

زمانی قمی تصریح کرد: مقوله اقتصاد مقاومتی روح فرمان رهبر معظم انقلاب در پیام نوروزی امسال بود و این مهم باید با دقت و تدبیر ویژه دنبال شود.

وی یادآور شد: با نگاهی به آمارهای سال گذشته و افزایش 2 برابری صادرات نفت و میعانات گازی پرواضح است که دولت گام های بسیار بلند و موثری در راستای رونق اقتصادی در دستور کار داشته است.

استاندار مرکزی اضافه کرد: تراز صادرات این استان در سال گذشته نسبت به واردات پیشی گرفت و این مهم در سال جاری نیز باید ادامه دار باشد.
زمانی قمی بیان کرد: سال گذشته 43 نشست ویژه در خصوص اقتصاد مقاومتی در استان مرکزی برگزار شد و هفت هزار و 120 میلیارد ریال تسهیلات به یکهزار و 58 واحد کوچک و متوسط این استان پرداخت شد.

استاندار مرکزی گفت: این استان در شاهراه کشور واقع شده و مسافران زیادی در ایام نوروز در محورهای ارتباطی این استان تردد دارند.
وی بیان کرد: برنامه ریزی های لازم برای خدمات رسانی به مسافران نوروزی در قالب ستاد سفر در طول سال گذشته طراحی شده و این ستاد دارای هشت کمیته است.
استاندار مرکزی ادامه داد: وظایف کمیته ها مشخص و ابلاغ شده و آمادگی کامل برای پذیرایی از میهمانان نوروزی در این استان وجود دارد.
در پایان این آیین استاندار مرکزی از جمعی از مسافران نوروزی با اهدای گل و سوغات این استان استقبال کرد.
همچنین در این آیین استاندار مرکزی از تمبر نوروزی سال 96 استان مرکزی نیز رونمایی کرد.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها