Portal_background_image

استان مرکزی پیش قراول بخش کشاورزی در فلات مرکزی ایران است

استاندار مرکزی گفت : استان مرکزی پیش قراول بخش کشاورزی در فلات مرکزی ایران است

علی اکبر شعبانی فرد با بیان این مطلب در مراسم تودیع و معارفه روسای قدیم و جدید سازمان جهاد کشاورزی استان مرکزی که با حضور رئیس سازمان شیلات ایران برگزار شد افزود : بخش کشاورزی استان مرکزی امروز با تولید سالانه 45 هزار تن گوشت قرمز ، 25 هزار تن گوشت سفید ، 210 هزار تن گندم و 250 هزار شاخه گل بریده بخش عمده ای از تولیدات بخش کشاورزی کشور را به خود اختصاص داده است .
وی ادامه داد : جهاد مدلی از حکومت اسلامی است که از سوی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران به دنیا معرفی و ارائه شد .
شعبانی فرد گفت : جهاد کارخانه انسان سازی است که توانسته همواره نظام جمهوری اسلامی ایران را در تامین نیروی انسانی مومن و متعهد طی 30 سال گذشته یاری کند .
استاندار مرکزی با بیان این که سازمان جهاد کشاورزی قویترین سازمان اجرایی هر استان است افزود : تخصیص حدود 28 درصد اعتبارات استانی به بخش کشاورزی هر استان گویای این مهم است .
وی در بخش دیگر سخنان خود به شاخصهای مدیریتی اشاره کرد و گفت : مدیران باید با برخورداری از مغزی اندیشمند ، زبانی گویا و دلی با جرات به اداره امور محوله بپردازند .
وی قدرت در برنامه ریزی ، قاطعیت در تصیم گیری ، بینش در رهبری امور و بصیرت و هوشمندی در کنترل امور را از توانمندیهای لازمه مدیریت برشمرد .
گفتنی است در پایان این مراسم ضمن تقدیر از زحمات مسلم پور قاسمیان رئیس سابق سازمان جهاد کشاروزی استان مرکزی عباس مظفری به عنوان رئیس جدید سازمان جهاد کشاروزی استان مرکزی معرفی شد .
 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها