Portal_background_image

مدير كل روابط عمومي استانداري : استان مركزي ميزبان 2 هيات تجاري از كشورهاي روسيه و صربستان است

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی و دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری در گفتگو با پایگاه اطلاع رسانی استانداری ، گفت: استان مرکزی در روزهای دوشنبه و سه شنبه (27 و 28 شهریور ماه) میزبان 2 هیات تجاری از کشورهای روسیه و صربستان است .

مصطفی عرب مدیر کل روابط عمومی استانداری اظهار کرد: هیات های تجاری  از کشورهای روسیه و صربستان  با هدف بررسی تقویت راه های همکاری و توسعه روابط تجاری و اقتصادی مشترک و بازار برون مرزی برای شرکتهای حاضر در نمایشگاه های آلومینیوم و صنعت ساختمان در اراک به استان مرکزی سفر می کنند.

 دبیر شورای اطلاع رسانی استانداری افزود: برگزاری نشست هم اندیشی فعالین اقتصادی و هیات صربستان، حضور در افتتاحیه نمایشگاه آلومینیوم، دیدار  با استاندار مرکزی و بازدید از شرکتهای لجور و ماشین سازی اراک از جمله برنامه های سفر دو روزه هیات اقتصادی صربستان به استان مرکزی است.

مدیر کل روابط عمومی استانداری بازدید از شرکت های واگن پارس و ماشین سازی اراک ، شرکت های فولاد درخشان و ماشین سازی لجور اراک و شرکتهای گام و شایان برق، دیدار با استاندار مرکزی،حضور در افتتاحیه نمایشگاه آلومینیوم ، نشست با مدیران دولتی استان و فعالین اقتصادی را نیز از جمله برنامه های سفر دو روزه هیات اقتصادی روسیه به استان مرکزی عنوان کرد.      

 وی خاطر نشان کرد: هیات های تجاری از کشورهای روسیه و صربستان متشکل از فعالین بخش خصوصی و جمعی از مدیران دولتی است.                                                                                                                                                                        


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها