Portal_background_image

استاندار مركزي: استان مركزي زادگاه رهبر آزادگان و ديار عالمان و فرهيختگان است

زمانی قمی استاندار مرکزی در دیدار عمومی رئیس جمهوری با مردم شریف استان مرکزی در ورزشگاه شهدای پنجم مرداد اراک، گفت:استان مرکزی زادگاه رهبر آزادگان و دیار عالمان و فرهیختگان است.

محمود زمانی قمی استاندار مرکزی اظهار کرد: امروز استان مرکزی زادگاه رهبر آزادگان دنیا و دیار عالمان و خاستگاه پدران علوم و بزرگانی همچون قائم‌مقام فراهانی و امیرکبیر به خود می‌بالد که میزبان اندیشمندی چون دکتر روحانی و هیات همراه است.

وی گفت: استان مرکزی میزبان شخصیتی است که در دوران سلطه خودکامگان با پیوستن به اقیانوس مردم و با اقتدا به پیشوای کبیر انقلاب به مبارزه با زیاده‌خواهان پرداخت و این افتخار را تا در ابد در تاریخ ماندگار کرد.

زمانی قمی گفت: حضور ریاست جمهوری در دومین و سومین روزهای آبان ماه در استان مرکزی باعث ماندگاری این روزها در تاریخ این سرزمین شد.

نماینده عالی دولت در استان مرکزی در پایان سخنان خود از حضور حماسی مردم و همراهی همه قشرها، نمایندگان و به ویژه نماینده ولی فقیه در استان مرکزی، آیت الله دری نجف آبادی قدردانی کرد.

حضرت آیت اله دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی  نیز تاکید کرد: معیشت، اشتغال و مسئله آب از ضروری‌ترین مسائل استان مرکزی است که امید است سفر ریاست جمهوری به این استان منشاء خیر و برکت در سطوح مختلف و برطرف کننده مشکلات در این حوزه های مهم باشد.

آیت‌اله دری نجف‌آبادی در دیدار رئیس جمهور با مردم اراک گفت: یکی از کلیدی‌ترین و ارزشمندترین مسئولیت‌ها، مسئولیت ریاست جمهوری است.

وی ادامه داد: خداوند را سپاسگزاریم که در این زمان یکی از دوستداران و فرهیختگان اردوگاه امام راحل امروز هدایت کشتی اجرایی کشور را عهده‌دار است و هم در بعد بین‌المللی زمینه آرامش، عزت و اقتدار جمهوری اسلامی ایران و هم در زمینه داخلی زمینه امینت ملی، منطقه‌ای و بین‌المللی را فراهم کرده است.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: کاهش تورم و حمایت از سلامت و بهداشت جامعه از اقدامات برجسته این دولت بوده است و امید است با همت بلند این دولت برنامه‌ریزی مناسبی برای حل  مشکلات اقتصادی و تحقق اقتصاد مقاومتی، حل مسئله محیط زیست و تحول در وضعیت صنایع عظیم استان مرکزی که از ظرفیت‌های بالایی برخوردار است صورت بگیرد.

وی تاکید کرد: تحول در معیشت مردم، اشتغال و مسئله آب از ضروری‌ترین مسائل استان مرکزی است که امید است در این سفر با تدبیر ریاست جمهوری شاهد بهبود شرایط باشیم.

کاروان تدبیر و امید در روزهای دوم و سوم آبان ماه جاری میهمان استان مرکزی است و در شهرهای اراک و خمین حضور می یابد.
دیدار مردمی با شهروندان اراک و خمین، حضور در شورای اداری، نشست با نخبگان، علما و ایثارگران، نشست سرمایه گذاری ، بازدید از یک واحد صنعتی و بیت امام راحل در خمین و نشست خبری از جمله برنامه های سفر سی و دوم دولت است.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها