Portal_background_image

قائم مقام دبير كل ستاد مبارزه با مواد مخدر كشور: استان مركزي در عرصه مبارزه با مواد مخدر جزو 3 استان‌برتر كشور است

مويدي قائم مقام دبير كل ستاد مبارزه با مواد مخدر كشور در نشست کارگروه امور اجتماعی و فرهنگی استان مشترک با شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر استان که با حضور وزیر کشور و استاندار مرکزی برگزار شد،گفت: استان مرکزی در عرصه مبارزه با مواد مخدر جزو 2 یا 3 استان‌برتر کشور است.

مویدی اظهار کرد:استان مرکزی در عرصه مبارزه با مواد مخدر اقدامات برجسته ای را به انجام رسانده است و در این عرصه جزو 2 یا 3 استان برتر کشور است.

وی افزود:  جلسات  این حوزه به صورت مطلوب و با حضور استاندار برگزار شده و به صورت هدفمند به موارد مهم در زمینه اعتیاد پرداخته شده و در راستای برنامه های ابلاغی ستاد مبارزه با مواد مخدر اقدامات موثری صورت گرفته است.

قائم مقام دبير كل ستاد مبارزه با مواد مخدر كشور ابراز کرد: در استان مرکزی در راستای سیاستهای ابلاغی و پیشگیری از اعتیاد و اجتماعی کردن مبارزه با مواد مخدر در تمام بخشهای استان  اقدامات خوبی صورت گرفته بطوریکه  این امر تا عمق روستاها  نیز توسط دهیاران دنبال شده که در کمتر استانی شاهد این اقدامات هستیم.

مويدي با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه پيشگيري در زمينه مقابله با اعتياد ادامه داد: استان مركزي در اين حوزه سومين استاني است كه بحث توانمندسازي را در مدارس با همكاري آموزش و پرورش انجام داده است و توانسته در اين زمينه تاثیر گذار عمل نماید.

وي خاطر نشان كرد: در حوزه درمان نيز در این استان شاهد اتفاقات خوبی هستیم  و بايد در زمينه گسترش و ساماندهي مراكز ماده 15 و 16 که جزو مصوبات این سفر نیز بشمار می رود ،اقدامات موثری انجام شود.

قائم مقام دبير كل ستاد مبارزه با مواد مخدر كشور گفت: در حوزه مقابله نيز با توجه به كشفيات 70 درصدي مواد مخدر در استان اقدامات بسيار برجسته اي انجام شده و در بخش پليس مبارزه با مواد مخدر تعهداتي براي ستاد ايجاد شده كه در آينده‌اي نزديك عملياتي خواهد شد.

مويدي  گفت: در استان مرکزی به لحاظ برخورداری از  جامعه كارگري و صنعتی  اعتیاد داراي شيب تندي است، که باید با برنامه ریزی هدفمند و همکاری ستاد مبارزه با مواد مخدر و حوزه صنعت اقداماتی در جهت کاهش این آسیب اجتماعی انجام شود.


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها