Portal_background_image

استاندار: استان مركزي تا افق ۱۴۰۰ بايد از استاندارد فضاهاي ورزشي برخوردار شود

آقازاده استاندار مرکزی در حاشیه دیدار تیم های خوشه طلایی ساوه و آرمان گهر سیرجان که برای نخستین بار در فصل جاری به میزبانی ورزشگاه چمران انجام شد، گفت: استاندارد فضاهای ورزشی این استان باید با اجرای طرح‌های مختلف تا افق سال ۱۴۰۰ بهبود یابد.

آقازاده استاندار مرکزی اظهار داشت: این استان از نظر سرانه فضاهای ورزشی و زیرساخت ها در قیاس با سایر مناطق کشور وضعیت متوسطی دارد.

وی، با ابراز خرسندی از آماده شدن ورزشگاه شهید چمران و انجام نخستین بازی تیم خوشه طلایی، افزود: برای افزایش ظرفیت تماشاگران این مجموعه ورزشی از ۲ هزار نفر به چهار هزار نفر در سال آینده برنامه‌هایی در دستور کار است.

 آقازاده گفت: با تلاش مجموعه استان، فرمانداری ساوه و نماینده این شهر زیرساخت های ورزشگاه چمران برای میزبانی مسابقات مهیا شده هرچند ایرادهای جزیی وجود دارد که تلاش می شود، این نواقص توسط اداره کل ورزش و جوانان برطرف شود.

استاندار مرکزی اظهار داشت: پیروزی های تیم فوتبال خوشه طلایی ساوه ما را به داشتن یک تیم لیگ برتری در فصل آینده رقابت ها امیدوار کرده است.

آقازاده گفت: برای بازسازی ورزشگاه چمران تاکنون حدود ۲۰ میلیارد ریال از اعتبارات استانی و کمک های وزارت ورزش و جوانان هزینه شده است.

وی ادامه داد: تیم‌های مختلف ورزشی استان مرکزی که در رقابت‌های قهرمانی کشور حضور دارند، مورد حمایت قرار می گیرند.

گفتنی است  دیدار تیم‌های خوشه طلایی و آرمان گهر سیرجان با پیروزی چهار بر یک ساوجی‌ها همراه شد تا نماینده استان مرکزی همچنان در صدر جدول این رقابت ها باشد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها