Portal_background_image

استاندار: استان مركزي آماده جذب سرمايه گذاري خارجي است

زمانی قمی استاندار مرکزی در نشست با مدیران شرکت بزرگ ژاپنی(جی اف ای ) که در محل دفتر ایشان انجام شد با اشاره به ظرفیت های بیشمار استان مرکزی، گفت: این استان آماده جذب سرمایه گذاری خارجی است.

زمانی قمی استاندار مرکزی با بیان اینکه ایران و ایرانیان همیشه مردم ژاپن را انسانهایی پرتلاش و صادق می دانستند، اظهار کرد: در سالهای گذشته مسائل سیاسی باعث ایجاد فاصله کمی بین دو کشور ایران و ژاپن شد و امروز خوشحالیم که این ارتباط دوباره برقرار شده است.

وی بیان کرد: کشور ایران در قاره آسیا بازار بسیار جذابی دارد و استان مرکزی یکی از جذابترین استانهای کشور است و دارای ظرفیت های سرمایه گذاری بسیاری است.

زمانی قمی تصریح کرد: سرمایه گذاری و جذب سرمایه گذار از اموری است که دولت ایران آن را به جدیت دنبال می کند و ما از حضور همه کشورها بویژه ژاپنی ها استقبال می کنیم.

وی افزود: دولت تدبیر و امید ، عزم خود را جزم کرده تا در دوران پسا تحریم پایه های اقتصاد کشور را تقویت کرده و منابع مالی برای توسعه زیرساخت های اساسی کشور و تقویت تولید و بنگاههای مالی را فراهم کند.

استاندار مرکزی خطاب به مدیران شرکت ژاپنی گفت: شما علاقمند به سرمایه گذاری در این استان هستید و برای اجرای این امر از دولت جمهوری اسلامی ایران ضمانت می خواهید که ما این ضمانت را از طرف دولت جمهوری اسلامی به شما می دهیم.

گفتنی است شرکت jfe دومین تولید کننده فولاد در ژاپن است و در حوزه اکتشاف و استخراج معادن، ساخت و زیرساخت، طراحی و تولید ماشین آلات صنعتی، طراحی سیستم های مدیریتی و نظارتی، تولید آلیاژ کرم و مصنوعات پلاستیکی، بازیافت فلزات، ساخت مراکز تبدیل پسماند به انرژی ، صنایع الکترونیک و... فعالیت می کند.معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها