Portal_background_image

استاندار : 65 هکتار زمین به شهرک صنعتی نیم ور محلات واگذار می شود.

استاندار  گفت: 65 هکتار از زمین های اطراف شهرک صنعتی نیم ور براساس قیمت منطقه ای به این شهرک صنعتی واگذار می شود.

علی اکبر شعبانی فردˈپنجشنبه در حاشیه بازدید از شهرک صنعتی نیم ور محلات به خبرنگاران افزود: باید هرچه سریعتر اقدامات لازم برای استحصال زمین جهت گسترش فضای این شهرک صنعتی انجام شود.

وی گفت: اخذ مجوز جهت احداث شهرک صنعتی سنگ در شهر نیم ور باید در اولویت برنامه های کاری مسوولان این منطقه قرار گیرد.

شعبانی فرد ادامه داد: با توجه به برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ و صنایع وابسته در نیم ور، براساس پیگیری ها، همچنین 16 هکتار زمین برای احداث محل دائمی این نمایشگاه نیز واگذارخواهد شد.

وی احداث بلوار محدوده باقرآباد- نیم ور و تکمیل مصلی و دفتر امام جمعه شهر نیم ور باید در دستور کار مسوولان قرار گیرد.
 

علی اکبر شعبانی فردˈپنجشنبه در مراسم آغاز عملیات اجرایی گازرسانی به روستاهای محلات افزود: تا پایان امسال تمام روستاهای این شهرستان از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

وی با اشاره به نصب گیرنده های دیجیتال در شهرستان محلات و دلیجان گفت: از محل منابع استانداری یک میلیارد و 200 میلیون ریال برای این دو شهرستان پرداخت خواهد شد.

شعبانی فرد گفت: شبکه دیجیتال در شهرستان های محلات و دلیجان تا پایان امسال قابل دریافت است.

 در این مراسم کلنگ گاز رسانی به چهار روستای ˈجودانˈ، ˈجردی جانˈ، ˈچهل زرˈ و ˈیک تاهˈ از توابع این شهرستان با حضور استاندار استان مرکزی و فرماندار این شهرستان بر زمین زده شد.

برای اجرا و تامین انتقال خط تغذیه گاز به این روستاها 12 میلیارد و 372 میلیون ریال از محل منابع داخلی شرکت گاز استان مرکزی هزینه خواهد شد.

در فاز اول حد فاصل بین شهرک صنعتی ارغده تا ابتدای روستای جودان پنج هزار و 500 متر لوله فولادی به قطر شش اینچ و ساخت یک ایستگاه تقلیل فشار تی بی اس به ظرفیت دو هزار و 500 مترمکعب برای اجرای 120 روزه انتقال گاز به این روستاها در نظر گرفته شده است.

با اجرای این پروژه ها 110 خانوار از نعمت گاز طبیعی بهره مند خواهند شد.

همچنین استاندار از بلوار دهکده گل و گیاه محلات، پروژه مسکن مهر، محور ارتباطی نیم ور- دلیجان و ایستگاه گل و گیاه این شهرستان دیدن کرد.


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها