Portal_background_image

استاندار : کشتارشیعیان باهدف اسلام ستیزی انجام می شود

استاندار با محکوم کردن کشتار شیعیان مظلوم پاکستان گفت: کشتارشیعیان باهدف اسلام ستیزی و از سوی استکبارجهانی هدایت می شود.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ روز یکشنبه  افزود: دشمنان با کشتار ددمنشانه شیعیان مظلوم در کشورهای مختلفی از جمله پاکستان، عراق، فلسطین، افغانستان، بحرین و لبنان در پی اختلاف افکنی و ایجاد شکاف در جهان اسلام هستند.

وی بیان کرد: مردم آزادی خواه در نقاط مختلف جهان روز به روز به اردوگاه اسلام و شیعیان می پیوندند و دشمنان قسم خورده برای تضعیف این روند اقدام به کشتار طرفداران شیعیه در کشورهای مختلف می کنند.

شعبانی فرد تاکید کرد: دولت پاکستان باید نسبت به حفظ امنیت قشرهای مختلف مردم و مسلمانان حساس تر باشد زیرا که در این کشور، مسلمانان و شیعیان بسیاری زندگی می کنند.

وی تصریح کرد: گروه های تندروی وهابی به خاطر اینکه در پاکستان قدرت در اختیار شیعیان قرار نگیرد، دست به این اقدامات مذبوحانه با حمایت آمریکای جنایتکار، اسرائیل غاصب و انگلیس می زنند.

استاندار  یادآور شد: با حفظ و تقویت وحدت همه جانبه جهان اسلام بر اساس آموزه های دین، باید از بروز کشتار قشرهای مختلف مردم، مسلمانان و شیعیان در نقاط مختلف دنیا جلوگیری شود.

شعبانی فرد بیان کرد: مجامع و سازمان های بین المللی نیز باید با محکوم کردن کشتار انسان های مظلوم در کشور های مختلف با عوامل بروز این جنایت ها قاطعانه برخورد کنند. 


دسته بندی

معاون اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها