Portal_background_image

استاندار : پیشرفتهای صنعت نفت نشانگر بی اثر بودن تحریم ها است

استاندار  گفت: پیشرفتهای چشمگیر صنعت نفت نشانگر بی اثر بودن تحریم ها، فشارها و تهدیدهای دشمنان است.

ˈعلی اکبر شعبانی فردˈ روز دوشنبه در آستانه 29 اسفند روز ملی شدن صنعت نفت افزود: با وجود تلاش های فراوان استکبار جهانی و کشورهای غربی برای تحریم نفت ایران، این صنعت شایستگی های خود را به خوبی به معرض دید جهانیان قرار داد ه است.

وی بیان کرد: امروز شرایط بین المللی به سود نفت ایران است و دشمنان در تحریم این محصول استراتژیک و راهبردی کشور ناکام شده اند.

وی اضافه کرد: تولید روزانه 16 میلیون لیتر بنزین در پالایشگاه امام خمینی (ره) شازند نمونه عینی و بازر موفقیت صنعت نفت است.

وی یادآور شد: بهره برداری از مرحله دوم طرح توسعه شرکت پالایش نفت امام خمینی (ره) شازند با حضور رییس جمهوری در هفته گذشته، بیانگر توانمندی، تسلط به دانش روز و رعایت استانداردهای روز دنیا است.

استاندار اظهار کرد: دست اندرکاران صنعت نفت در سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی برای تحقق فرمایش ها و منویات رهبرمعظم انقلاب اسلامی به خوبی وارد میدان شده و در عرصه اقتصادی و تولیدی درخشیده اند.

شعبانی فرد ادامه داد: حضور شرکت‌های ایرانی در طرح‌های بالادستی و پایین دستی صنعت نفت ایران از آغاز پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون هر روز پررنگ تر شده است به طوری که اکنون در شرایط تحریم های غرب ، شرکت های داخلی نه فقط توسعه میدان‌های بزرگ نفت و گاز کشور را عهده دار هستند، بلکه بخش عمده تجهیزات مورد نیاز این صنعت را نیز تامین می کنند. 


دسته بندی

سرپرست اداره کل روابط عمومی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه  مطالب اختصاصی
  آخرین اخبار دفاتر استانداری

  آخرین اخبار بخشداری ها